Битва за Ракку: СДА зайняла новий плацдарм на правому березі Євфрату

За останні дві доби Сирійська Демократична Армія зайняла ще один плацдарм на правому березі Євфрату та звільнила села Хору, Баруда і Матруя від “Ісламської Держави”, розташовані в 20 км на схід від міста Табка по трасі на Ракки.

Розвинувши наступ на новому плацдармі СДА зайняло селища Хаврат Аджил та Алія пройшовши з південного сходу від Мансури на південь від цього населеного пункту , що фактично взяло його у напів кільце.

Мапа створена за допомогою сервісу liveuamap.com

Також СДА збільшили площу плацдарму просунувшись на схід до Ракки зайнявши населені пункти Абу Кбей Шаркі і Абу Кбей Гарбі після відступу з них “Ісламської держави”.

Не зупиняється просування військ і на лівому березі – поступово звужуючи кільце і відбиваючи все нові позиції біля Ракки у ІДІЛ. Так на сході від міста СДА звільнило останній населений пункт перед початком Ракки. На північ від міста точаться бої на території бази 17 дивізії, там же вже вдалось відбити у ІДІЛ декілька важливих інженерних споруд.

В той час коли операція за Ракку набуває масштабів, до курдських загонів самооборони(КЗС), основи Сирійської Демократичної Армії, продовжує прибувати військова допомога від США.

Основа цієї допомоги – військові вантажівки, бронеавтомобілі та інженерна техніка, а також різні інші вантажі. Проте союзник США у регіоні Туреччина невдоволена цим рішенням та називає його “неприйнятним”.  Офіційна Анкара бачить в КЗС «терористичні групи», пов’язані із забороненою в Туреччині Курдською робочою партією (КРП), яка веде боротьбу проти турецької влади з 1984 року.

 • Автор публікації

  Офлайн 3 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: