До Польщі прибула американська бронетехніка

До порту польського Гданська прибув вантаж із понад тисячею одиниць американської військової техніки. Розвантаження озброєння відбувається на тлі підготовки до початку російсько-білоруських навчань “Захід-2017”, повідомляє агенція DW

Серед понад тисячі одиниць озброєння – танки Abrams, гусеничні платформи Bradley та самохідні гаубиці, які призначені для забезпечення виконання функцій дислокованими в Польщі підрозділами американської армії.

У рамках стратегії НАТО з посилення своїх східних країн учасниць альянсу та у відповідь на агресивні дії Росії США у НАТО вирішили розмістити у Польщі та країн Балтії  4 багатонаціональних груп країн Альянсу:

Багатонаціональні бази НАТО у Балтії

Прибуття чергової партії американської військової техніки відбувається на тлі підготовки до початку масштабних російсько-білоруських військових навчань “Захід-2017”, які відбудуться з 14 по 20 вересня. В НАТО побоюються, що у навчаннях, які проходитимуть на території Білорусі та у західній частині Росії, братимуть участь, більша кількість військ озвучена в офіційних даних, яку називали у 12,7 тисячі осіб. Зокрема, міністерка оборони ФРН Урсула фон дер Ляєн (Ursula von der Leyen) 7 вересня заявила, що у цих навчаннях “Захід-2017” візьмуть участь понад 100 тисяч військовослужбовців.

 • Автор публікації

  Офлайн 1 день

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Коментар

  1. […] флангу НАТО. Тому на полігонах будуть також солдати з американської важкої танкової бригади та військовослужбовці, котрі входять до складу […]


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: