До приїзду Міністра оборони на 239 загальновійськовий полігон ситуацію з підтопленням табірного містечка виправили

Вчора Міністр оборони генерал-армії Степан Полторак відвідав 239 загальновійськовий полігон, що у селищі Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області.


Під час відвідин Міністру продемонстрували облаштований табір 53 механізованої бригади, що прибула сюди тиждень тому на бойове злагодження перед відправкою в зону проведення військової операції на Донбасі.

Проте ще нещодавно волонтери, котрі опікуються потребами цієї бригади, демонстрували зовсім іншу картину того, що відбувається на полігоні – підтоплені палатки в наслідок відсутності водовідведення з табірного містечка та відсутністю підсипного матеріалу:

Подібним чином облаштували і табір для 59 бригади, проте на полігоні Широкий Лан та і з різницею, що пісок та щебінь завезли до прибуття сюди підрозділу. Фотографії зі сторінки радника Міністра оборони Юрія Бірюкова:

Image may contain: sky, outdoor and nature

Image may contain: sky and outdoor

 

Будемо сподіватись, що відповідальні за побут військовослужбовців бойових підрозділів на полігонах і в подальшому будуть реагувати до виникнення потреби, а не вже після.

 • Автор публікації

  Офлайн 15 години

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6399Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: