Український спорт

Відповісти
Alexeizin
Експерт

Український спорт

Повідомлення Alexeizin » Нед січня 29, 2017 8:58 pm

Якось ми пропустили таку важливу тему. Тут пропоную фіксувати успіхи наших атлетів на міжнародних змаганнях та їх патріотичні вчинки.
Український спорт сприяє популяризації нашої країни за кордоном, а наші спортсмени дуже часто є патріотами нашої держави.
Як приклад - наша команда з біатлону, яка з початком російського гімну, в знак зневаги до агресора, не стала його слухати і зійшла з п'єдесталу: https://www.youtube.com/watch?v=FuRygfJp_Oc
Украинские спортсмены в составе Анастасии Меркушиной, Юлии Джимы, Александра Жирного и Руслана Ткаленко ушли с пьедестала в момент, когда включили гимн РФ.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Fet

Re: Український спорт

Повідомлення Fet » Нед січня 29, 2017 9:19 pm

Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Нед січня 29, 2017 9:23 pm

Я це бачив, але не всі спортсмени армійці.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

artem772

Повідомлення artem772 » Суб березня 03, 2018 4:59 pm

15-річна українська тенісистка Марта Костюк, найсильніша юніорка світу:

"...Тенісні турніри у Москві і Санкт-Петербурзі? Так, була пропозиція, але я відмовилася. І поки на Сході йтимуть бойові дії, я вважаю недоречним брати участь у змаганнях, що проводяться в Росії..."

https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/ ... shodi.html
У майбутньому комп'ютери важитимуть не більше ніж 1.5 тони. (Popular Mechanics, 1949 р.)

Відповісти