Закон про зброю

damianbt88

Re: Закон про зброю

Повідомлення damianbt88 » П'ят вересня 04, 2015 1:26 am

Первой петицией, которая набрала 25 000 голосов на сайте Президента, стало предложение на право граждан носить огнестрельное оружие.
https://petition.president.gov.ua/petition/40
ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:
ВГО «Українська асоціація власників зброї» вимагає:

1. Доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту:
«Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України.
Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженою лише за рішенням суду щодо окремої особи».

2. Негайно ухвалити Закон «Про цивільну зброю і боєприпаси» №1135-1.

Георгій Учайкін,
голова наглядової ради ВГО "УАВЗ"
Коли несправедливість стає законом, бунт стає обов'язком.
Томас Джефферсон

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » П'ят вересня 04, 2015 10:53 pm

Как по мне - резттинострела хватит с головой. Просто надо расширить перечень лиц. Почему за взятки? У нас эти пистолеты могут носить только определенные категории. Вот бабульки и дают, чтобы за уши притянуть. И смягчить нормы его хранения (сейф, патрон в патроннике) Бяку сделанную пистолетом"Р"нельзя отследить, но он бяки делает меньше. Правда поэтому и соблазн применения его чаще. Хотя и эта проблема решаема. Надо ставить на учет только пистоли с маскировочным кольцом в стволе.
А нарезные короткостволы - это перебор. Даже после реформирования судов, ГПУ, полиции будет очень сложно доказать адекватность в применении. Адвокат второй стороны легко нагнет тебя раком.
скажи мне чей Крым, и я тебе скажу кто ты.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Суб вересня 05, 2015 7:26 am

Fidims писав:Как по мне - резттинострела хватит с головой.
В зимовий час, він до одного місця,через одежу не дістане, тільки заборонена "Оса".
Fidims писав: Правда поэтому и соблазн применения его чаще.
Це і є головною проблемою, всі вважають резиностріл нелетальною зброєю, тому і застосовують його направо і на ліво, а він летальна ще й яка. Бойова зброя вимагає до себе більше відповідальності, з бойоввим пістолетом так запросто махати не будеш.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Суб вересня 05, 2015 7:32 am

Alexeizin писав:
Fidims писав:Как по мне - резттинострела хватит с головой.
В зимовий час, він до одного місця,через одежу не дістане, тільки заборонена "Оса"..
А вот нет. Два выстрела в корпус садишь, даже через ватник будет весело. Проверенно, слава Богу, не мной лично. Не все же ходят в бушлатах.

damianbt88

Повідомлення damianbt88 » Суб вересня 05, 2015 7:39 am

Fidims писав:А нарезные короткостволы - это перебор. Даже после реформирования судов, ГПУ, полиции будет очень сложно доказать адекватность в применении. Адвокат второй стороны легко нагнет тебя раком.
Я так думаю, що щось доводити доведеться у разі летального випадку, або перевищення необхідної самооборони, при відсутності свідків тощо. А за попереджувальний постріл в повітря нічого не буде. Доречі передивився статистику злочинів за 2010 рік:
- 62% всіх злочині здійснюють 16-17-річні;
- статистичні дані за 2010 рік у цілому свідчать про скорочення кількості таких видів злочинів, вчинених дітьми, як умисне вбивство - на 3,8%, згвалтування - на 51,1% , грабіж - на 40,8%, розбій - на 34,1%, вимагання - на 22,4%, хуліганство - на 39,4%;
- сумарні збитки, тільки фізичних осіб, становлять близько 1,5 млрд гривень/рік.
Звичайно, що легалізація вогнепальної зброї - не панацея від всіх проблем, але користі, мені так здається, вона могла принести більше ніж шкоди. Чекаємо 10 днів на офіційну відповідь від президента.
Коли несправедливість стає законом, бунт стає обов'язком.
Томас Джефферсон

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Суб вересня 05, 2015 8:17 am

damianbt88 писав: Я так думаю, що щось доводити доведеться у разі летального випадку, або перевищення необхідної самооборони, при відсутності свідків тощо. А за попереджувальний постріл в повітря нічого не буде. Доречі передивився статистику злочинів за 2010 рік:
- 62% всіх злочині здійснюють 16-17-річні;
- статистичні дані за 2010 рік у цілому свідчать про скорочення кількості таких видів злочинів, вчинених дітьми, як умисне вбивство - на 3,8%, згвалтування - на 51,1% , грабіж - на 40,8%, розбій - на 34,1%, вимагання - на 22,4%, хуліганство - на 39,4%;
- сумарні збитки, тільки фізичних осіб, становлять близько 1,5 млрд гривень/рік.
Звичайно, що легалізація вогнепальної зброї - не панацея від всіх проблем, але користі, мені так здається, вона могла принести більше ніж шкоди. Чекаємо 10 днів на офіційну відповідь від президента.
Он подаст законопроект - он не против. А что дальше? Вот как раз летальный исход - проще. Що завалишь гопника, шо ранишь, он к прокурору не побежит.А перебъешь челу с бабулесами кость - тебя без штанов оставят.Зачем предупредительный выстрел из нарезного? Звук другой? Обычный человекк не отличит звук выстрела Стечкина от Макарова. Я стрелял с Форт-17Р. По звуку вроде не отличается от Форт-12 (другого боевого Форта в руках не держал)
Можно конечно ограничить параметры короткостволов: длинна ствола не более 100 мм, патроны калибра до 9-мм Курц.У амрикосов копы больше стали шокер применять. Он иногда эффективней. И практически - не летален. В Хорватии, когда легализировали оружие - валили всех направо и налево.
У нас наградное после ВОВ вроде только 2 года всем раздавали. Заработали нормально менты - все финита. Наградное сдать.
Востаннє редагувалось Суб вересня 05, 2015 8:41 am користувачем Fidims, всього редагувалось 1 раз.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Суб вересня 05, 2015 8:21 am

Fidims писав: А вот нет. Два выстрела в корпус садишь, даже через ватник будет весело. Проверенно, слава Богу, не мной лично. Не все же ходят в бушлатах.
З чого і яким патроном, з якої відстані?
Максимальна швидкість гумової кулі, схвалена українським Мінохоронздоров'я, - 300 м / с (плюс-мінус 20 м / с). Енергія снаряда при такій швидкості приблизно становить 25-27 джоулів. У Росії цей показник значно вищий - наприклад, популярна там "Оса" видає 85 Дж.
Енергії дозволеної кулі (25 джоулів) при пострілі з півметра вистачає тільки на розсічення шкіри, навіть не буде проникнення Для людини в зимовій одежі цей постріл буде як укус комара.
Якщо хтось використовує посилений патрон і самостійно переробляє зброю (ставить нову посилену пружину) то він все одне порушує Закон і у разі чого буде відповідати точно так же як на приклад при застосувані заброноненої холодної зброї.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Суб вересня 05, 2015 8:39 am

Alexeizin писав:
Fidims писав: А вот нет. Два выстрела в корпус садишь, даже через ватник будет весело. Проверенно, слава Богу, не мной лично. Не все же ходят в бушлатах.
З чого і яким патроном, з якої відстані?
Максимальна швидкість гумової кулі, схвалена українським Мінохоронздоров'я, - 300 м / с (плюс-мінус 20 м / с). Енергія снаряда при такій швидкості приблизно становить 25-27 джоулів. У Росії цей показник значно вищий - наприклад, популярна там "Оса" видає 85 Дж.
Енергії дозволеної кулі (25 джоулів) при пострілі з півметра вистачає тільки на розсічення шкіри, навіть не буде проникнення Для людини в зимовій одежі цей постріл буде як укус комара.
Якщо хтось використовує посилений патрон і самостійно переробляє зброю (ставить нову посилену пружину) то він все одне порушує Закон і у разі чого буде відповідати точно так же як на приклад при застосувані заброноненої холодної зброї.
Форт-17Р. Один, по пьяни доказывал, что ему ничего не будет в зимней одеже. Ну владелец пистоля завелся. Стрелял метров 10-15. Тот был не в ватнике, а в подложе от советского бушлата. Два дня потом водкой отпаивали. Вот кожанная куртка реально защищает почти всю переднюю проекцию, кроме плеч и поясничного отдела.

jamert

Повідомлення jamert » Суб вересня 05, 2015 8:51 am

Це якщо реально шкіряна. Зі штучної шкіри не захищає нічого.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Суб вересня 05, 2015 8:52 am

Fidims писав: Форт-17Р. Один, по пьяни доказывал, что ему ничего не будет в зимней одеже. Ну владелец пистоля завелся. Стрелял метров 10-15. Тот был не в ватнике, а в подложе от советского бушлата. Два дня потом водкой отпаивали. Вот кожанная куртка реально защищает почти всю переднюю проекцию, кроме плеч и поясничного отдела.
З 10-15 метрів? Малоймовірно навіть з посиленим патроном в 50 Дж.
Повторюю ще раз, більш меньш дієві тільки заборонені патрони, а це вже порушення Закону і це вже термін в разі чого.
Ось відео https://www.youtube.com/watch?v=s9BiJEAqmu8 про випробування резинострілу. Обкуриного або під кайфом в зимовій одежині навіть патрон в 40 Дж не зупинить, а в 25 Дж і подавно.
А якщо все одне приходиться порушувати Закон, то нафіга він такий здався?

Відповісти