Підготовка законопроекту про зброю

guliaypole

Re: Підготовка законопроекту про зброю

Повідомлення guliaypole » П'ят жовтня 11, 2013 3:29 pm

Sasha Sasha писав:Травматичну потрібно заборонити з причини неможливості знайти стрілка. Наприклад коли гопники будуть грабувати з травматичним пістолетом і з бойовим то у першому випадку якщо щось піде не по їхньому то скоріш за все стріляти будуть знаючи що їх не знайдуть по гумовій кулі тоді як у другому випадку стріляти не будуть по усім відомим причинам. Стріляти просто так з вогнепального ніхто не буде.
Сашко, подивися на ситуацію інакше. Зустрічає громадянин Х гопників, яки ломляться на нього з цепурами. Х має вибір: стріляти з травмата, і знати, що його потім буде складнувато знайти, особливо, якщо з револьверу, або з бойового, і з нашим гуманним правосуддям майже гарантовано отримати термін за "перевищення", бо гопники, що лишаться живими, одностайно підтвердять, що громадянин до них перший придовбався.
Це з печальної практики.
Це я про те, що бойові короткостволи легалізовувати однозначно треба, але, одночасно з докорінною зміною не те що навіть КК, а суддівської практики з його застосування.
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » П'ят жовтня 11, 2013 3:53 pm

Травмат проти гопників з цепурами не грає..))
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » П'ят жовтня 11, 2013 4:05 pm

Vold писав:Травмат проти гопників з цепурами не грає..))
та троха грає ;) дивлячися скіко гопоти, і які навички в людини поводження з травматом.
хоча, я, особисто, принципово собі не купував, бо це фактор ще й самозаспокоєння невиправданого.
Vold, зрозумійте правильно. я не проти вогнепалів і не за травмати. при нормальному застосуванні положень про самозахист з КК. а так будуть ой негарні наслідки!

Sasha Sasha

Повідомлення Sasha Sasha » П'ят жовтня 11, 2013 4:59 pm

guliaypole , а якщо в гопників буде травмат? Не всі гопники без тормозів може бути і "в нього ствол валим (тікаємо)". Ваші ідеї? Мушу змінити свою думку і буде краще якщо будуть і травматичні і вогнепальні.
Заберу своє на танку!

guliaypole

Повідомлення guliaypole » П'ят жовтня 11, 2013 5:08 pm

Sasha Sasha писав:guliaypole , а якщо в гопників буде травмат? Не всі гопники без тормозів може бути і "в нього ствол валим (тікаємо)". Ваші ідеї? Мушу змінити свою думку і буде краще якщо будуть і травматичні і вогнепальні.
тоді взагалі буде варіант "гопота" з бойовими проти Х з травматом :lol:
я тобі не пропоную думку міняти. в принципі вона абсолютно вірна.
йдеться лише про те, що право на самозахист з використанням вогнепальної зброї проти:
- озброєного нападника;
- двох та більше неозброєних;
- при нападі на житло;
а також можливість застосування зброї для припинення суспільно небезпечного протиправного діяння.
має стати священим та недоторканим.
при чому ознакою озброєності нападника має стати будь-який предмет який може заподіяти поранення або смерть, а не так як в нас, коли бойовий ніж експертиза визнає туристичним, а значить нападник не озброєний, і той хто захищаючись проломав йому бошку арматуриною мав, виходить, дате себе прирізати

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » П'ят жовтня 11, 2013 6:54 pm

при нападі на житло дробовик краще.

Зрозумійте таку річ. діставати пістолета коли на вас вже напали часу не буде.
Й стримуючий фактор тут не той, що маючи в пістоля кишені ви не отримаєте по голові, ще й як отримаєте. А в тому, що маючи в кишені пістоля, ви або випадковий свідок не пройде мимо, зробивши вигляд, що його не стосується, а наставить пістоля на порушника. Саме для цього слід носити зброю. А для цього має бути відповідні навики та виховання.

Короткоствол для самозахисту себе коханого - дуже сумнівно. той хто здатен захиститися ним - захиститься й без нього.
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

List

Повідомлення List » П'ят жовтня 11, 2013 11:55 pm

Vold писав:Короткоствол для самозахисту себе коханого - дуже сумнівно. той хто здатен захиститися ним - захиститься й без нього.
Точнее не скажешь.....300% :!:

Я, честно говоря, слабо представляю себе чела без денег на такси, но со стволом (каким бы он ни был) за пазухой. Это уже каким-то Мазурком попахивает.
Поверьте, короткоствол в 90% случаях начнет себя демонстрировать в ДТП и бытовухах. Причем, что самое паскудное - со смертельным исходом.

Я, если честно, против вооружения населения. Толпа, в массе своей - быдло.
Вооружены несколько слоев населения - бандюки, менты и политики. С любыми из них конфликт для рядового гражданина закончится трагически, будет у него ствол или нет.

Sasha Sasha

Повідомлення Sasha Sasha » Суб жовтня 12, 2013 12:27 am

List писав:
Vold писав:Короткоствол для самозахисту себе коханого - дуже сумнівно. той хто здатен захиститися ним - захиститься й без нього.

Я, честно говоря, слабо представляю себе чела без денег на такси, но со стволом (каким бы он ни был) за пазухой. Это уже каким-то Мазурком попахивает.
Поверьте, короткоствол в 90% случаях начнет себя демонстрировать в ДТП и бытовухах. Причем, что самое паскудное - со смертельным исходом.

Вооружены несколько слоев населения - бандюки, менты и политики. С любыми из них конфликт для рядового гражданина закончится трагически, будет у него ствол или нет.
Для захисту дому буде достатньо і Сайги чи чогось подібного. Так що робити зі зброєю? Походу ми зайшли в тупік...!
Заберу своє на танку!

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Суб жовтня 12, 2013 8:13 am

List писав: Поверьте, короткоствол в 90% случаях начнет себя демонстрировать в ДТП и бытовухах. Причем, что самое паскудное - со смертельным исходом.

З цим я не згоден. Я трохи за інше веду мову.
За те, що придбання короткостволу мусить бути законодавчо повязано з посиленою громадянською відповідальністю його власників. В тому числі - й за бездіяльність його власників при кримінальних ситуаціях. Якщо ти вийшов з ним на вулицю - то ти вже є міліціянтом в істинному значенні цього слова, та окрім реалізації свого права на володіння та носіння зброї мусиш прийняти на себе обовязки по участі в охороні громадського порядку.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Суб жовтня 12, 2013 4:03 pm

List писав:

ви якось, друзі, принижуєте значення короткостволу в плані самозахисту. я 90-ті провів в Луганську, отже можу щось про це знати ))
крім випадків удару ззаду по голові, зброя корисна, і є час її дістати.
зважте, також, що як раз безвідповідальність та відчуття беззахисності робить людину бидлом, а не навпаки.
щодо бандюків-ментів-політиків - саме про це я й кажу. право на самозахист та обов*язок захисту мають стати священими і недоторканими в судовій практиці. тільки після цього слід говорити про дозволи на зброю

Відповісти