MIL.IN.UA

Форум українського мілітарного порталу
Сьогодні: Чет лютого 23, 2017 2:34 am

Часовий пояс UTC + 2 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: П'ят листопада 04, 2016 1:21 pm 
Офлайн

Цитата:
Після появи європейського зовнішнього вигляду патрульної поліції, фундаментальної реформи однострою українського війська, настав час і нацгвардійців. Зустрічають по одежині і НГУ не мають зустрічати в образі совкових внутрішніх військ. НГУ має мати своє упізнаване обличчя.
За роллю, суттю і спектром задач, котрі має виконувати Національна Гвардія, вона є співзвучною із жандармерією Франції чи карабінерами Італії. Це не резервна армія, але потужно озброєна воєнізована структура із правоохоронними фунціями. Аналогічні формації в Європі є і було б логічно, щоб українська гвардія була в сучасному контексті (тим більше, що НГУ має контакти із колегами і зараз зовні випадає з європейської логіки).
Таким чином, ребрендінг НГУ передбачатиме: зміну кольору повсякденно/парадного мундиру, зміну основної емблеми (буде розташована на прапорі, на береті, прінтами на поло, трафаретні малюнки на техніці), зміну кольору берету (досить совкового «крапового» - це НАЦІОНАЛЬНА гвардія, вона має нести в своїй символіці національні символи і кольори), зміну принципів використання однострою (військові частини НГУ лишаться на польовці захисного кольору, натомість частини, котрі задіяні в охороні громадського порядку переходять на брендовий колір НГУ – синій)…
Навіщо ці зміни?
НГУ в символіці має категорично відрізнятися від ЗСУ чи СБУ. Тож хрест варто залишити саме військовим і службі безпеки, а НГУ органічні будуть із гренадою, зіркою поліції та тризубом. Це даватиме упізнаваність для громадян.
Синій колір – за рекомендаціями європейської спільноти жандармів, структури подібні до Національної Гвардії мають дистанціюватися від захисного кольору і бік відтінків синього для більш «дружнього» ставлення до громадян на вулиці. На думку європейських психологів, суспільство спокійніше сприймає озброєну людину на вулиці, якщо вона правоохоронних кольорів, аніж військових.
Саме сині кольори присутні у символіці та одностроях європейського корпусу жандармів - EUROGENDFOR, з якими активно співпрацює Національна гвардія України.
Синій колір берету – досить використовувати радянський «крап». Внутрішній Війська СРСР, це були війська спрямовані на придушення заворушень – мали за ворога власний народ. НГУ не може позиціонувати себе як структуру, що має за ворога громадян країни. Це НАЦІОНАЛЬНА гвардія, тому брендовим кольором стає синій відтінку синьої смуги прапора, що добре компонується із беретним знаком жовтого металу. Синьо-жовта гама підкреслюватиме словосполучення «національна гвардія».
Це проект. Проект був презентований і обговорений як із командувачем НГУ та офіцерами нацгвардійцями, так і керівництва МВС. Є підстави говорити, що підтримка цим змінам є. Лишилось довести справу до завершення.

Зображення Зображення Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: П'ят листопада 04, 2016 3:23 pm 
Офлайн

а розділити на вв і нгу - мізків не вистачає?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: Вів грудня 27, 2016 10:09 pm 
Офлайн

Сьогодні під час підбиття підсумків діяльності НГУ пройшла демонстрація перспективних зразків форми одягу для особового складу НГУ
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: Вів січня 03, 2017 11:58 pm 
Офлайн

Блін...із острахом чекаю, що мені щось видадуть.... Нова олива - хебешна мішковина))))) Блін, вони знущаються з нас)))))
Коротше, у нас все якось налагодилося: у ППД в оліві, камуфляж офіційний - "хижак", неофіційний - форма номер 8 )))))) Недавно побачив РПС нацгвардійську (звідки взялася?): перше відчуття - наче хтось кривими ручонками скопіпастив австрійський розгруз.... ТАКЕ заумне, ТАКЕ незрозуміле - що просто жах.... На щастя - не вимагають отримувати, не вимагають носити))))))))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: Сер січня 04, 2017 12:11 am 
Офлайн

Мышаня написав:
Блін...із острахом чекаю, що мені щось видадуть.... Нова олива - хебешна мішковина))))) Блін, вони знущаються з нас)))))
Коротше, у нас все якось налагодилося: у ППД в оліві, камуфляж офіційний - "хижак", неофіційний - форма номер 8 )))))) Недавно побачив РПС нацгвардійську (звідки взялася?): перше відчуття - наче хтось кривими ручонками скопіпастив австрійський розгруз.... ТАКЕ заумне, ТАКЕ незрозуміле - що просто жах.... На щастя - не вимагають отримувати, не вимагають носити))))))))

а якже жаба? більшість озсп в 2014 отримали такий підгон від авакова?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: Сер січня 04, 2017 12:24 am 
Офлайн

JamalUA написав:
Мышаня написав:

а якже жаба? більшість озсп в 2014 отримали такий підгон від авакова?

Та яка там жаба??? Хто її отримав??? Я на хлопцях бачив де-інде лісову та степову,- але не скажу, що я так вже часто бачив ОЗСП у жабі. Ниньки "хижак" є більш-менш поширеним, а у АТО - форма номер 8 ))))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: Сер січня 04, 2017 1:05 am 
Офлайн

західне точно має, більшість щей лови відхватили тоді. а хижак - то ініціатива шефа їхнього. на якість пошиття скаржились - після добового виходу у більшості шви полізли. не знаю як по іншим ото, але в західному так.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: Сер січня 04, 2017 7:50 pm 
Офлайн

JamalUA написав:
західне точно має, більшість щей лови відхватили тоді. а хижак - то ініціатива шефа їхнього. на якість пошиття скаржились - після добового виходу у більшості шви полізли. не знаю як по іншим ото, але в західному так.

Ну у фраників синочок Аллєрова служить, тож там все нормально))) А лова - то від спонсорів, у мене теж є (зефір та маунтін) - колись загону нормально допомагали, але ж спонсорська підтримка то не є постійне постачання, нажаль))) Бо Лова Зефір - НАЙКРАЩЕ взуття в світі, але ж коштує - мама моя рідна!!! А маунтін мені не припали до душі - важкі і у мене чомусь нога в них боліти починає((( Доречі, взуття багато хто купує міл-тек сквад шюхе, найчастіше - оливкового кольору, інколи - койот чи чорні. Взуття не найкраще - але люди купують. Кажуть - легкі дуже.
До хижака єдина претензія - швидко відцвітає, якість - нормальна. Скажу прямо - камуфляжний малюнок НАДЕФЕКТИВНИЙ!!! Дуже ефективно працює в лісі, в полі. Але ж вироби, що мають такий малюнок - особисто мені не припали до душі... За свої кошти не купував би.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: Чет лютого 02, 2017 10:28 pm 
Офлайн

Цитата:
Зимові шапки для несення служби при низьких температурах
https://www.youtube.com/watch?v=ukzJCo2DmgM

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: Суб лютого 04, 2017 10:15 pm 
Офлайн

Цитата:
Сучасна форма одягу для Бригади швидкого реагування Нацгвардії
https://www.youtube.com/watch?v=QQon_XWMVno

по ціні один комплект певно як 2 ЗСУшних..

Цитата:
Нові шоломи для танкових підрозділів Нацгвардії
https://www.youtube.com/watch?v=JY2qCJ4syZM

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 2 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB