Україна та США

Віктор

Повідомлення Віктор » Чет січня 12, 2017 7:56 am

kubanets писав:Все таки тут три момента - безопасный сырьевой придаток, безопасный транзит товаров в ЕС и безопасный тыл.
Нагадує анекдот про чоловіка, який на корпоративі представляє дружині своїх колег, їх дружин і їх коханок.
- А ота руденька - моя коханка.
Жінка (гордо):
- А наша - краще!
kubanets писав:В 1946г. доля ВВП США в совокупном ВВП стран Оси и Антигитлеровской коалиции была чуть больше 50%. С учетом того, что остальные страны были небольшими в экономическом плане соответственно доля США в мировом ВВП в 1946г. как раз и была около 50%.
Ага. Все-таки не всього світу, а коаліцій. Так ось навіть в Європі були такі країни, як Швейцарія, Іспанія і Швеція, що зберігали нейтралітет, а отже статистику псують разом з іншими країнами по світу.
kubanets писав:А насчет путевки в жизнь, особенно про Германию вы сильно сказали - словно Германия не была до войны мировым экономическим лидером. Да и Япония довольно успешно развивалась. В отношении Кореи согласен.
Мова за конкурентів і відношення до них. До війни - одне було, а після війни - інше. Мордор багато допоміг "братському Бомбасу" у відновленні потенціалу? А США до їх честі - не грабувало конкурентів, а допомогали їм. Про це і мова. А звиви на пательні залиш вужам.

kubanets писав:Ну да - Трамп шел с именно такой предвыборной программой, а виноват я.
Ти винуватий у перекручуванні, пересмикуванні і упередженності. Вбиті в гарбуз на шиї гасла антиамериканізму мозок не замінять. Хоча ні - 86% росіян - заміняють.
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Чет січня 12, 2017 11:15 am

Віктор писав: Ти винуватий у перекручуванні, пересмикуванні і упередженності. Вбиті в гарбуз на шиї гасла антиамериканізму мозок не замінять. Хоча ні - 86% росіян - заміняють.
А чого ти від нього очікував?

Зображення
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят січня 13, 2017 9:35 am

ТіРекс обіцяє нам летальну зброю http://joinfo.ua/inworld/1193404_Budusc ... schal.html
Подивимось.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Суб січня 14, 2017 2:02 am

Конгрес США зняв обмеження для Маттіса бути новим главою Пентагону
Палата представників прийняла в п'ятницю законодавчий акт, який робить виняток для відставного генерала Джеймса Маттіса в тому, щоб він став новим міністром оборони США попри існуючі обмеження щодо його військової служби.
Напередодні цей законопроект підтримав Сенат, передає власний кореспондент Укрінформу
https://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/ ... agonu.html
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Суб січня 14, 2017 2:07 am

Президент США Барак Обама продовжив ще на один рік розпорядження про введення санкцій проти Росії через її агресію проти України.
...При цьому пояснюється, чому розпорядження президента Сполучених Штатів щодо продовження санкцій вийшло не в березні, а в січні. Так, Закон про надзвичайні ситуації в США передбачає автоматичне припинення надзвичайного стану в країні (який і обумовлює санкції), якщо протягом 90 днів до дня річниці після його оприлюднення президент не опублікує у Федеральному реєстрі і не надішле Конгресу повідомлення про те, що надзвичайна ситуація має продовжуватися після завершення одного року.

"Відповідно до цього положення, я відправив для публікації у Федеральному реєстрі для повідомлення про те, що надзвичайний стан у країні, оголошений Розпорядженням 13660 від 6 березня 2014 року, продовжуватиме чинність після 6 березня 2017 року", - йдеться у заяві президента США.

kubanets

Повідомлення kubanets » Пон січня 16, 2017 8:56 am

Віктор писав: Нагадує анекдот про чоловіка, який на корпоративі представляє дружині своїх колег, їх дружин і їх коханок.
- А ота руденька - моя коханка.
Жінка (гордо):
- А наша - краще!
Гордости никакой. Наоборот грусть - печаль, но я стараюсь трезво оценивать скромное положение моей страны на экономической карте мира.
Віктор писав: Ага. Все-таки не всього світу, а коаліцій. Так ось навіть в Європі були такі країни, як Швейцарія, Іспанія і Швеція, що зберігали нейтралітет, а отже статистику псують разом з іншими країнами по світу.
Дело в том, что остальные страны мира были либо частью указанных империй, либо их вес в мировой экономике был крайне мал. Процентов десять в сумме, вряд ли больше.
Віктор писав: Мова за конкурентів і відношення до них. До війни - одне було, а після війни - інше. Мордор багато допоміг "братському Бомбасу" у відновленні потенціалу? А США до їх честі - не грабувало конкурентів, а допомогали їм. Про це і мова. А звиви на пательні залиш вужам.
И тем не менее - у той же ФРГ кадры сохранились, промышленный потенциал в основном тоже. Американцы дали денег на перезапуск промышленности и предоставили рынок сбыта. Это тоже правда. А помогали они им потому, что это было необходимо в рамках стратегии противостояния с СССР. Как только кончился СССР кончились и истории успеха.

Віктор писав: Ти винуватий у перекручуванні, пересмикуванні і упередженності. Вбиті в гарбуз на шиї гасла антиамериканізму мозок не замінять. Хоча ні - 86% росіян - заміняють.
И в чем же я перекручиваю? В том, что уже три года говорю, что "через полгода резервы не кончатся, при том уровне санкций что есть, Россия не развалится"? В этом?

kubanets

Повідомлення kubanets » Пон січня 16, 2017 8:58 am

AlexeyI писав:
А чого ти від нього очікував?
:lol:

Віктор

Повідомлення Віктор » Пон січня 16, 2017 1:41 pm

kubanets писав:Гордости никакой. Наоборот грусть - печаль, но я стараюсь трезво оценивать скромное положение моей страны на экономической карте мира.

Скромності - ніякої.
kubanets писав:Дело в том, что остальные страны мира были либо частью указанных империй, либо их вес в мировой экономике был крайне мал. Процентов десять в сумме, вряд ли больше.

В які імперії входили названі Швейцарія, Іспанія, Швеція, або скажімо країни Латинської Америки?
kubanets писав:И тем не менее - у той же ФРГ кадры сохранились, промышленный потенциал в основном тоже. Американцы дали денег на перезапуск промышленности и предоставили рынок сбыта. Это тоже правда. А помогали они им потому, что это было необходимо в рамках стратегии противостояния с СССР. Как только кончился СССР кончились и истории успеха.

Це у Данії (наприклад) потенціал зберігся. А за Німеччину таке сказати - дуже сміливо. Решта - вітер радянського пропагандонства або й поготів - маячня. План Маршала пропонувався в т.ч. й СРСР, що не дуже вписується в сказане вище. А кінця успіху ФРН, Японії та Південної Кореї навіть на обрії не помітно від слова "взагалі". От кінець СРСР - це факт. І кінець РФ можна припустити (хоча б внаслідок закінчення ери вуглеводнів).
kubanets писав:И в чем же я перекручиваю? В том, что уже три года говорю, что "через полгода резервы не кончатся, при том уровне санкций что есть, Россия не развалится"? В этом?
Ти взагалі про шо? Я щось не пам'ятаю коли з тобою вів розмову за дату кінця резервів. Хоча вони таки меншають, що б там хто не казав. Щодо прогнозів, так я вже тут оповідав історію, як ще до війни такому собі блогеру-експерту Олегу Леусенку казав, що РФ до 2017 не розвалиться і радив більше за Україну переживати, за що був ним забанений в ЖЖ. Невдячна ця річ - прогнози. Ось тільки у нас розмова не про те. А в тому, що Україна відновить статус кво я навіть не сумніваюся, а що там з РФ буде - мені за великим рахунком не цікаво: розвалиться – добре, порозумнішає - теж непогано. Головне, щоб Україна не опинилася на прикордонні з неадекватами. Інакше доведеться мати головний біль.

kubanets

Повідомлення kubanets » Пон січня 16, 2017 1:58 pm

Віктор писав: Скромності - ніякої.
У кого - у меня?
Віктор писав: В які імперії входили названі Швейцарія, Іспанія, Швеція, або скажімо країни Латинської Америки?
1960г. - доля США в мировом ВВП - 40%. В 1946г. она могла быть только больше.
http://www.ereport.ru/articles/weconomy ... nomike.htm

Віктор писав: Це у Данії (наприклад) потенціал зберігся. А за Німеччину таке сказати - дуже сміливо. Решта - вітер радянського пропагандонства або й поготів - маячня. План Маршала пропонувався в т.ч. й СРСР, що не дуже вписується в сказане вище. А кінця успіху ФРН, Японії та Південної Кореї навіть на обрії не помітно від слова "взагалі". От кінець СРСР - це факт. І кінець РФ можна припустити (хоча б внаслідок закінчення ери вуглеводнів).
И тем не менее, западная часть Германии почти не пострадала в отличие от Восточной Германии, при этом Западная Германия как раз и была преобразована в ФРГ, а остатки восточной - в ГДР.
Віктор писав: Ти взагалі про шо?
Где я передергиваю?

Віктор

Повідомлення Віктор » Пон січня 16, 2017 2:12 pm

kubanets писав:У кого - у меня?
У РФ.
kubanets писав:1960г. - доля США в мировом ВВП - 40%. В 1946г. она могла быть только больше.
http://www.ereport.ru/articles/weconomy ... nomike.htm
Чому я маю вірити твоїм припущенням? Тільки тому, що тобі так хочеться?
kubanets писав:И тем не менее, западная часть Германии почти не пострадала в отличие от Восточной Германии, при этом Западная Германия как раз и была преобразована в ФРГ, а остатки восточной - в ГДР.
Є така приказка: "в чужих руках хрін завжди товще". А по темі, то під час тільки одного бомбардування Гамбурга в 1943 року загинуло 45 000 осіб і мільйон стали біженцями. Взагалі-то це ніяк не скасовує план Маршала і факт, що СРСР відкинув пропозицію США щодо допомоги.
kubanets писав:Где я передергиваю?
Та майже завжди. І те що не помічаєш або робиш такий вигляд не додає тобі поваги.
приміром тут:
kubanets писав:Ну да - Трамп шел с именно такой предвыборной программой, а виноват я.
Чи знову почнеш пісню "жити за рахунок Китаю"?

Відповісти

Повернутись до “Геополітика та міжнародна безпека”