MIL.IN.UA

Форум українського мілітарного порталу
Сьогодні: Чет вересня 21, 2017 7:57 am

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 956 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 183 84 85 86 8796 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Україна та США
ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 7:56 am 
Офлайн

Цитата:
Все таки тут три момента - безопасный сырьевой придаток, безопасный транзит товаров в ЕС и безопасный тыл.
Нагадує анекдот про чоловіка, який на корпоративі представляє дружині своїх колег, їх дружин і їх коханок.
- А ота руденька - моя коханка.
Жінка (гордо):
- А наша - краще!
Цитата:
В 1946г. доля ВВП США в совокупном ВВП стран Оси и Антигитлеровской коалиции была чуть больше 50%. С учетом того, что остальные страны были небольшими в экономическом плане соответственно доля США в мировом ВВП в 1946г. как раз и была около 50%.
Ага. Все-таки не всього світу, а коаліцій. Так ось навіть в Європі були такі країни, як Швейцарія, Іспанія і Швеція, що зберігали нейтралітет, а отже статистику псують разом з іншими країнами по світу.
Цитата:
А насчет путевки в жизнь, особенно про Германию вы сильно сказали - словно Германия не была до войны мировым экономическим лидером. Да и Япония довольно успешно развивалась. В отношении Кореи согласен.
Мова за конкурентів і відношення до них. До війни - одне було, а після війни - інше. Мордор багато допоміг "братському Бомбасу" у відновленні потенціалу? А США до їх честі - не грабувало конкурентів, а допомогали їм. Про це і мова. А звиви на пательні залиш вужам.

Цитата:
Ну да - Трамп шел с именно такой предвыборной программой, а виноват я.
Ти винуватий у перекручуванні, пересмикуванні і упередженності. Вбиті в гарбуз на шиї гасла антиамериканізму мозок не замінять. Хоча ні - 86% росіян - заміняють.

Догори
ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 11:15 am 
Офлайн

Цитата:
Ти винуватий у перекручуванні, пересмикуванні і упередженності. Вбиті в гарбуз на шиї гасла антиамериканізму мозок не замінять. Хоча ні - 86% росіян - заміняють.
А чого ти від нього очікував?

Зображення

Догори
ПовідомленняДодано: П'ят січня 13, 2017 9:35 am 
Офлайн
Експерт

ТіРекс обіцяє нам летальну зброю http://joinfo.ua/inworld/1193404_Budusc ... schal.html
Подивимось.

Догори
ПовідомленняДодано: Суб січня 14, 2017 2:02 am 
Офлайн

Конгрес США зняв обмеження для Маттіса бути новим главою Пентагону
Цитата:
Палата представників прийняла в п'ятницю законодавчий акт, який робить виняток для відставного генерала Джеймса Маттіса в тому, щоб він став новим міністром оборони США попри існуючі обмеження щодо його військової служби.
Напередодні цей законопроект підтримав Сенат, передає власний кореспондент Укрінформу
https://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/ ... agonu.html

Догори
ПовідомленняДодано: Суб січня 14, 2017 2:07 am 
Офлайн

Президент США Барак Обама продовжив ще на один рік розпорядження про введення санкцій проти Росії через її агресію проти України.
Цитата:
...При цьому пояснюється, чому розпорядження президента Сполучених Штатів щодо продовження санкцій вийшло не в березні, а в січні. Так, Закон про надзвичайні ситуації в США передбачає автоматичне припинення надзвичайного стану в країні (який і обумовлює санкції), якщо протягом 90 днів до дня річниці після його оприлюднення президент не опублікує у Федеральному реєстрі і не надішле Конгресу повідомлення про те, що надзвичайна ситуація має продовжуватися після завершення одного року.

"Відповідно до цього положення, я відправив для публікації у Федеральному реєстрі для повідомлення про те, що надзвичайний стан у країні, оголошений Розпорядженням 13660 від 6 березня 2014 року, продовжуватиме чинність після 6 березня 2017 року", - йдеться у заяві президента США.

Догори
ПовідомленняДодано: Пон січня 16, 2017 8:56 am 
Офлайн

Цитата:
Нагадує анекдот про чоловіка, який на корпоративі представляє дружині своїх колег, їх дружин і їх коханок.
- А ота руденька - моя коханка.
Жінка (гордо):
- А наша - краще!
Гордости никакой. Наоборот грусть - печаль, но я стараюсь трезво оценивать скромное положение моей страны на экономической карте мира.
Цитата:
Ага. Все-таки не всього світу, а коаліцій. Так ось навіть в Європі були такі країни, як Швейцарія, Іспанія і Швеція, що зберігали нейтралітет, а отже статистику псують разом з іншими країнами по світу.
Дело в том, что остальные страны мира были либо частью указанных империй, либо их вес в мировой экономике был крайне мал. Процентов десять в сумме, вряд ли больше.
Цитата:
Мова за конкурентів і відношення до них. До війни - одне було, а після війни - інше. Мордор багато допоміг "братському Бомбасу" у відновленні потенціалу? А США до їх честі - не грабувало конкурентів, а допомогали їм. Про це і мова. А звиви на пательні залиш вужам.
И тем не менее - у той же ФРГ кадры сохранились, промышленный потенциал в основном тоже. Американцы дали денег на перезапуск промышленности и предоставили рынок сбыта. Это тоже правда. А помогали они им потому, что это было необходимо в рамках стратегии противостояния с СССР. Как только кончился СССР кончились и истории успеха.

Цитата:
И в чем же я перекручиваю? В том, что уже три года говорю, что "через полгода резервы не кончатся, при том уровне санкций что есть, Россия не развалится"? В этом?

Догори
ПовідомленняДодано: Пон січня 16, 2017 8:58 am 
Офлайн

Цитата:
Цитата:
А чого ти від нього очікував?
:lol:

Догори
ПовідомленняДодано: Пон січня 16, 2017 1:41 pm 
Офлайн

Цитата:
Гордости никакой. Наоборот грусть - печаль, но я стараюсь трезво оценивать скромное положение моей страны на экономической карте мира.

Скромності - ніякої.
Цитата:
Дело в том, что остальные страны мира были либо частью указанных империй, либо их вес в мировой экономике был крайне мал. Процентов десять в сумме, вряд ли больше.

В які імперії входили названі Швейцарія, Іспанія, Швеція, або скажімо країни Латинської Америки?
Цитата:
И тем не менее - у той же ФРГ кадры сохранились, промышленный потенциал в основном тоже. Американцы дали денег на перезапуск промышленности и предоставили рынок сбыта. Это тоже правда. А помогали они им потому, что это было необходимо в рамках стратегии противостояния с СССР. Как только кончился СССР кончились и истории успеха.

Це у Данії (наприклад) потенціал зберігся. А за Німеччину таке сказати - дуже сміливо. Решта - вітер радянського пропагандонства або й поготів - маячня. План Маршала пропонувався в т.ч. й СРСР, що не дуже вписується в сказане вище. А кінця успіху ФРН, Японії та Південної Кореї навіть на обрії не помітно від слова "взагалі". От кінець СРСР - це факт. І кінець РФ можна припустити (хоча б внаслідок закінчення ери вуглеводнів).
Цитата:
И в чем же я перекручиваю? В том, что уже три года говорю, что "через полгода резервы не кончатся, при том уровне санкций что есть, Россия не развалится"? В этом?
Ти взагалі про шо? Я щось не пам'ятаю коли з тобою вів розмову за дату кінця резервів. Хоча вони таки меншають, що б там хто не казав. Щодо прогнозів, так я вже тут оповідав історію, як ще до війни такому собі блогеру-експерту Олегу Леусенку казав, що РФ до 2017 не розвалиться і радив більше за Україну переживати, за що був ним забанений в ЖЖ. Невдячна ця річ - прогнози. Ось тільки у нас розмова не про те. А в тому, що Україна відновить статус кво я навіть не сумніваюся, а що там з РФ буде - мені за великим рахунком не цікаво: розвалиться – добре, порозумнішає - теж непогано. Головне, щоб Україна не опинилася на прикордонні з неадекватами. Інакше доведеться мати головний біль.

Догори
ПовідомленняДодано: Пон січня 16, 2017 1:58 pm 
Офлайн

Цитата:
Скромності - ніякої.
У кого - у меня?
Цитата:
В які імперії входили названі Швейцарія, Іспанія, Швеція, або скажімо країни Латинської Америки?
1960г. - доля США в мировом ВВП - 40%. В 1946г. она могла быть только больше.
http://www.ereport.ru/articles/weconomy ... nomike.htm

Цитата:
Це у Данії (наприклад) потенціал зберігся. А за Німеччину таке сказати - дуже сміливо. Решта - вітер радянського пропагандонства або й поготів - маячня. План Маршала пропонувався в т.ч. й СРСР, що не дуже вписується в сказане вище. А кінця успіху ФРН, Японії та Південної Кореї навіть на обрії не помітно від слова "взагалі". От кінець СРСР - це факт. І кінець РФ можна припустити (хоча б внаслідок закінчення ери вуглеводнів).
И тем не менее, западная часть Германии почти не пострадала в отличие от Восточной Германии, при этом Западная Германия как раз и была преобразована в ФРГ, а остатки восточной - в ГДР.
Цитата:
Ти взагалі про шо?
Где я передергиваю?

Догори
ПовідомленняДодано: Пон січня 16, 2017 2:12 pm 
Офлайн

Цитата:
У кого - у меня?
У РФ.
Цитата:
1960г. - доля США в мировом ВВП - 40%. В 1946г. она могла быть только больше.
http://www.ereport.ru/articles/weconomy ... nomike.htm
Чому я маю вірити твоїм припущенням? Тільки тому, що тобі так хочеться?
Цитата:
И тем не менее, западная часть Германии почти не пострадала в отличие от Восточной Германии, при этом Западная Германия как раз и была преобразована в ФРГ, а остатки восточной - в ГДР.
Є така приказка: "в чужих руках хрін завжди товще". А по темі, то під час тільки одного бомбардування Гамбурга в 1943 року загинуло 45 000 осіб і мільйон стали біженцями. Взагалі-то це ніяк не скасовує план Маршала і факт, що СРСР відкинув пропозицію США щодо допомоги.
Цитата:
Где я передергиваю?
Та майже завжди. І те що не помічаєш або робиш такий вигляд не додає тобі поваги.
приміром тут:
Цитата:
Ну да - Трамп шел с именно такой предвыборной программой, а виноват я.
Чи знову почнеш пісню "жити за рахунок Китаю"?

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 956 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 183 84 85 86 8796 Далі

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB