Інформаційна війна: сигнал з нової 134-метрової телевежі сягає навіть Довжанська

Прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації повідомила про відкриття радіотелевізійної станції у Новоайдарському районі, що надало можливість покриттям українським телебаченням та радіомовленням не тільки населених пунктів вздовж лінії розмежування, а й частину тимчасово окупованих територій області.

Радіус дії передавачів станції становить 60 км та забезпечує українським телерадіомовленням населені пункти Станично-Луганського, Попаснянського районів, а також Луганська, Голубівки, Кадіївки, Алчевська, Брянки, Первомайська, Слов’яносербського, частково – Перевальського і Лутугинського районів.

Більш того, український сигнал працює навіть у Довжанську (колишній Свердловськ), перетинаючи передбачений радіус у 80 км.

Нагадаємо, що з 22 серпня почалося мовлення українських телеканалів у цифровому форматі Т2 із нової телевежі у Новоайдарському районі.

Для налаштування тюнерів Т2 та телевізорів з вбудованими тюнерами достатньо повторно просканувати частотний діапазон (провести автоматичний пошук каналів). Якщо українські канали не з’явилися, слід уточнити (змінити) положення антени.

 

 • Автор публікації

  Офлайн 27 хв.

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6583Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: