Інформаційна війна: сигнал з нової 134-метрової телевежі сягає навіть Довжанська

Прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації повідомила про відкриття радіотелевізійної станції у Новоайдарському районі, що надало можливість покриттям українським телебаченням та радіомовленням не тільки населених пунктів вздовж лінії розмежування, а й частину тимчасово окупованих територій області.

Радіус дії передавачів станції становить 60 км та забезпечує українським телерадіомовленням населені пункти Станично-Луганського, Попаснянського районів, а також Луганська, Голубівки, Кадіївки, Алчевська, Брянки, Первомайська, Слов’яносербського, частково – Перевальського і Лутугинського районів.

Більш того, український сигнал працює навіть у Довжанську (колишній Свердловськ), перетинаючи передбачений радіус у 80 км.

Нагадаємо, що з 22 серпня почалося мовлення українських телеканалів у цифровому форматі Т2 із нової телевежі у Новоайдарському районі.

Для налаштування тюнерів Т2 та телевізорів з вбудованими тюнерами достатньо повторно просканувати частотний діапазон (провести автоматичний пошук каналів). Якщо українські канали не з’явилися, слід уточнити (змінити) положення антени.

 

Publication author

Офлайн 12 хв.

admin

Коментарі: 4Публікації: 5727Реєстрація: 20-06-2016

Поширити:
Авторизація
*
*
Генерація паролю
%d блогерам подобається це: