Конгрес США запроваджує санкції проти урядів, що підтримують Хізболлу

Нижня палата американського Конгресу у середу прийняла резолюцію із закликом до країн ЄС визнати угруповання “Хезболла” терористичною організацією, а також законодавчу ініціативу про введення санкцій проти урядів, які підтримують це угруповання, повідомляє Укрінформ.

“Хезболла – керований Іраном осередок терористів, і його небезпека стає все більшою. Цими діями (голосуванням – ред.) у Палаті представників ми надсилаємо потужний меседж, що Сполучені Штати не дозволять цій загрозі поширюватися безперешкодно”, – заявив з цього приводу журналістам голова Комітету з питань закордонних справ нижньої палати Конгресу США Ед Ройс.

Законодавчі ініціативи спрямовані проти політики Тегерану в регіоні. Сполучені Штати наголошують, що Іран дестабілізує ситуацію в регіоні та загрожує союзникам США, насамперед Ізраїлю.

Санкційний документ передбачає введення обмежень як проти окремих фізичних осіб, так і проти іноземних урядів, які надають “Хезболла” фінансову, військову та іншу підтримку.

Нагадаємо, що наприкінці вересня армія оборони Ізраїлю збила безпілотник іранського виробництва, який використовувався ліванським шиїтським угрупованням “Хезболла”, безпілотник увійшов в нейтральну демілітаризовану зону, введену після закінчення війни Судного дня (1973 рік) в районі Голанських висот між силами Ізраїлю і Сирії після чого був збитий.

 • Автор публікації

  Офлайн 2 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Коментар

  1. […] урядами Ізраїлю, Канади, Бахрейну, Єгипту та США, в останній нещодавно проти країн які підтримують цю організацію було […]


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: