Міністр оборони України Степан Полторак розпочав робочу поїздку до Одеського гарнізону з відвідин будівництва у селищі Дачне

Міністр оборони України Степан Полторак розпочав робочу поїздку до Одеського гарнізону, в ході якого прес-служба вже опублікувала фотографії з відвідин ним будівництва військового містечка в селищі Дачне. Де в жовтні минулого року розпочалось будівництво нових житлових фондів для військовослужбовців, а також ремонт наявної інфраструктури.

Так у січні цього року під час відвідин Командуючим Військово-морських Сил України контр-адміралом Ігорем Воронченко будівництва гуртожитку для військовослужбовців за контрактом на його місці залили фундамент та почали встановлювати каркас і панелі:

Через місяць ці роботи вже були завершені і робітники приступили до внутрішніх робіт та по облаштуванню території:

Сьогодні ж будівництво проінспектував Міністр оборони Степан Полторак, та прокоментував хід робіт як:

У цілому я задоволений проектом будівництва та ходом будівництва перших казармених приміщень для особового складу. Під час виконання будівельних робіт ми маємо врахувати усі службові потреби військовослужбовців: будівництво гуртожитків та усієї необхідної інфраструктури для зручного проживання військовослужбовців.

Стан будівництва під час відвідин Міністром оборони:

 

Читайте також про відвідини Міністром 239 загальновійськового полігону

 • Publication author

  Офлайн 14 хв.

  admin

  Коментарі: 8Публікації: 5949Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю