Наслідки Балаклії. Очільник ДСНС відвідав місто.

Сьогодні відбулася робоча поїздка голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна до м. Балаклії Харківської області. Очільник ДСНС спільно з головою Балаклійської районної державної адміністрації Степаном Масельським оглянули чотири ділянки, на яких надзвичайники проводять розмінування та очищення територій, прилеглих до 65 арсеналу Збройних Сил України. Крім того, Микола Чечоткін відвідав житловий масив «Нафтовик», де тривають відновлювальні роботи.

«Піротехніки ДСНС вже вилучили понад 26 тисяч боєприпасів, які передані Міністерству оборони України. Загалом, в десятикілометрову зону ураження потрапили 31,5 тисяч га, із них тільки 468 га – територія арсеналу, яку розміновують сапери Міноборони. Наразі піротехнічні підрозділи ДСНС проводять розмінування території на відстані 150-200 метрів від арсеналу. Роботи знаходяться на завершальному етапі. Основний обсяг розмінування має завершитися до Великодня. В період святкових днів у м. Балаклія чергуватиме один піротехнічний підрозділ, після Великодня – три підрозділи, що виконуватимуть заявки місцевих мешканців», – сказав голова ДСНС.

Нагадаємо, що в ефірі 5 каналу голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський озвучив приблизні матеріальні втрати боєприпасі у суму в 1 млрд гривень.

Коли пішла ця ланцюгова реакція, ми втратили на 1 мільярд доларів боєприпасів. Це недопустимо, бо ми не така багата країна, яка може це собі допустити

Проте додав, що частина з них вже не придатна до використання та чекала утилізації:

У цих боєприпасах є ті, які вже не придатні, і ті, які нам дуже потрібні.

 • Автор публікації

  Офлайн 3 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: