Під час навчань у Румунії травмовано 12 американських військових

Під час військових навчань «Swift Response 17-1», які проходять на території однієї з військових баз у румунському повіті Клуж-Напока, травми різного ступеня тяжкості отримали 12 американських військовослужбовців.

Інцидент стався під час здійснення стрибків з парашутом у рамках операції «Atlantic Resolve», повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Військовослужбовцям було надано своєчасну медичну допомогу в госпіталі міста Клуж-Напока. Десять військовослужбовців зможуть повернутися на службу в найближчі дві-три доби, а двом військовослужбовцям надається додаткова медична допомога», – повідомив керівник прес-служби навчань Брент Вільямс.

Операція «Atlantic Resolve», в якій взяли участь більш як 500 американських і 150 румунських військовослужбовців, проводиться у рамках найбільших військових навчань «Saber Guardian 2017», що проходять на території Румунії, Болгарії й Угорщини.

У навчаннях беруть участь більш як 20 тисяч військовослужбовців держав-членів НАТО і з країн-партнерів Північноатлантичного альянсу.

Укрінформ

 • Автор публікації

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6600Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:
  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: