Польські F-16 отримають технічну допомогу від США

Держдепартамент США погодився надати Польщі технічну підтримку для винищувачів F-16 на суму 200 млн доларів, повідомляє Польське радіо

Про це у вівторок, 19 грудня, повідомили в Агентстві співпраці з оборонної безпеки (DSCA), що підпорядковується Пентагону.

Раніше польський уряд подав заявку на отримання послуг, що забезпечують збереження на службі своїх ВПС багатофункціональних винищувачів F-16. Зокрема це послуги з технічного обслуговування та ремонту, огляд та модернізація бортових систем та ремонт двигунів, постачання запасних частин та інструментів для ремонту, обладнання для підтримки та тестування, а також публікацій та технічних документів.

У межах контракту уряд США і постачальники гарантують технічну та логістичну підтримку, а також інші пов’язані з цим елементи програми підтримки.

Згідно з повідомленням DSCA, «пропозиція продажу підтримає цілі закордонної політики та національної безпеки США завдяки зміцненню безпеки союзника з НАТО. Польща залишається важливою силою політичної стабільності та економічного розвитку в Центральній Європі».

 • Publication author

  Офлайн 14 години

  admin

  Коментарі: 8Публікації: 5952Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю