Президент Франції Емануель Макрон: Маємо продовжувати зусилля для звільнення всіх полонених

Вчора відбувся найбільший за два роки обмін полонених на Донбасі – додому повернулось 74 наших співгромадян.

Це стало можливо завдяки тиску міжнародної спільноти на росіян. Зокрема Голова нашої держави подякував своєму французькому колезі – президенту Франції Емануель Макрон та канцлеру Німеччини Ангели Меркелі за ті кроки які вони здійснювали у цьому напрямку.

Президенту Франції Емануель Макрон написав наголосив у своєму Twitter, що необхідно продовжувати ці зусилля для звільнення всіх полонених:

«Україна. Понад 300 ув’язнених через конфлікт у Донбасі щойно були обміняні, як ми клопотали з А. Меркель. Щасливий за них та їхніх близьких. Зусилля повинні продовжувати для порятунку їхніх товаришів і припинення конфлікту», – написав Макрон.

Як повідомляє Укрінформ, з нагоди обміну військовополоненими Президент Франції Емануель Макрон та Канцлер ФРН Ангела Меркель оприлюднили спільну заяву, в якій вказують, що необхідно здійснювати зусилля з метою спрощення обміну всіма полоненими, що залишаються у заручниках. Також у заяві акцентують увагу на наданні доступу Міжнародному комітету Червоного хреста до всіх в’язнів та спрощення пошуків безвісти зниклих осіб.

 • Publication author

  Офлайн 3 години

  admin

  Коментарі: 8Публікації: 5935Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:
  • Олександр Рудий

   “Понад 300 ув’язнених через конфлікт у Донбасі щойно були обміняні” – тобто Макрон і засуджених сєпарів вважає за військовополонених, а не за бандюків?
   Той самий випадок, коли толерантність головніша за закон і справедливість.


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю