СІМІС: Електрику у звільнених селищах буде відновлено як тільки вдасться домовитися про режим «тиші»

Вчора, 29 листопада 2017 року офіцери групи ЦВС «Світлодарськ» доставили гуманітарну допомогу (консерви рибні, тушкована яловичина, хліб) жителям звільнених від російсько-окупаційних військ населених пунктів Гладосове та Травневе, повідомляє прес-служба Цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України


Російські окупанти ще за кілька тижнів до приходу українських військових відрізали села від ліній електропередач, тому у мешканців звільнених сіл є гостра проблема в постачанні електроенергії, говорять у СІМІС.

ЦВС «Світлодарськ» повідомляє, що у найближчий час, як тільки вдасться домовитися з ворогом про встановлення режиму «тиші», представниками ДТЕК Донецькобленерго буде проведено аварійно-відновлювальні роботи по відновленню постачання електроенергії до цих населених пунктів з території підконтрольної Україні.

Також місцевим необхідна їжа та вугілля для опалення помешкань. Наразі СІМІС продовжують моніторинг потреб селян та роблять усе можливе, аби вирішити проблемні питання якнайшвидше.

 

 • Автор публікації

  Офлайн 3 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Коментар

  1. […] ми повідомляли, що в жителів звільнених населених пунктів Травневе […]


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: