Спростування коментаря начальника прес-центру командування ПС ЗСУ Роман Юрчило, що до ситуації з російським вертольотом

Вчора ми опублікували матеріал  про російський військовий вертольот Ка-52 над територією селища Павлівка у Херсонській області.

Телеканал 2+2 присвятив сюжет цій події:

В якому журналісти попросили коментаря у командування Повітряних Сил, на що начальник прес-центру командування ПС ЗСУ Роман Юрчило сказав:

“За даними оперативно-чергової групи Повітряних Сил, інформація про перетин вертольотом Ка-52 кордону на території Херсонської області не підтверджується”

Тобто у командуванні Повітряних Сил опираються на дані подані оперативно-черговою групою та не беруть до уваги наявні матеріали за для виявлення та виправлення недоліків в організації охорони повітряного простору держави.

Нагадаємо оригінальне відео:

 

Так  на самому початку відео можемо побачити два орієнтиру – відокремлена секція забору та ялинка, орієнтири листяних дерев не беремо бо супутникові знімки зроблені у час коли листяний покрив відсутній та на Google мапах порівнюємо:

Поле зору на Google мапах та стопкадр з відео 0:00

Беремо інший момент з відео – 0:14 коли оператор повертає камеру та в кадрі з’являється характерна будівля:

Поле зору на Google мапах та стопкадр з відео 0:14

Як бачимо на відео є добра прив’язка по місцевості, що знаходиться у Павлівці Чаплинського району. Переконатись у цьому координати цього місця 46.295256, 33.791196 та перехід з прив’язкою на Google мапс

Також місце зйомки фото підтверджує, що це Павлівка:

Орієнтири у Павлівці

Ми впевнені, що місце зйомки – Павлівка Херсонської області, але можливо, зйомка була проведена не в 2017 році.

Сподіваємось, що все ж посадові особи у Збройних Силах візьмуть до уваги наявні матеріали за для виявлення та виправлення недоліків в організації охорони повітряного простору нашої держави, а не будуть посилатись на бюрократичний принцип, коли документально все бездоганно.

 • Publication author

  Офлайн 45 хв.

  admin

  Коментарі: 8Публікації: 5952Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:
  • Serhiy Ukrop

   Вони там взагалі натріпалися. Навіщо виставляти себе бовдурами https://uploads.disquscdn.com/images/6f584908b14163b78c3b6f13e82987261e073941bb46b7bfa7c4ae610fc061db.jpg

   • the_Jesh

    Саме такий їх коментар і вплинув на більш детальний розбір матеріалу.

  • Роман Иванов

   Вывсеврете!))
   На самом деле ихтамнет!))

  • Pingback: A Bird, A Plane, A Russian Helicopter Over Ukraine? | Tech Talk()

  • Сергей Куземка

   С местом то все понятно. А вот кто может точно сказать время? Год, месяц? Из того, что я увидел – это никак не сентябрь и не август. Это как минимум начало июня, но скорее всего май месяц. Просто посмотрите на огород. А уж какой год, вообще фиг его знает…


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: