США виступають проти участі росіян у миротворчій місії на Донбасі

Cпецпредставник США з питань України Курт Волкер розповів в інтерв’ю виданню The Washington Post, що адміністрація США виступає за те, щоб у разі розміщення на Сході України миротворчої місії ООН  у її складі не було громадян Росії, повідомляє DW

Курт Волкер уточнив, що держсекретар США Рекс Тіллерсон 4 листопада обговорював цю ідею з Президентом України Петром Порошенком. Ідея Вашингтона, за словами Волкера, полягає в формуванні “справжньої миротворчої місії ООН”, яка матиме свободу пересування по всьому Донбасу та доступ до українсько-російського кордону.

Пропозиції Вашингтона налічують 29 пунктів. Росіяни відхилили 26 із них, розповів Волкер, проте він має намір продовжувати переговори. За словами спецпредставника Держдепартаменту США, план розгортання миротворчої місії на Донбасі  створює найкращі передумови для повернення до виконання домовленостей “Мінська-2”.

Ідея Вашингтона, за словами Волкера, полягає в формуванні “справжньої миротворчої місії ООН”, яка матиме свободу пересування по всьому Донбасу та доступ до українсько-російського кордону.

 • Автор публікації

  Офлайн 3 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: