Степан Полторак: у 2018 році розпочнеться будівництво заводу з виготовлення боєприпасів

Про це в ефірі проекту військових журналістських розслідувань «Стежками війни» розповів міністр оборони Степан Полторак.

Міністр оборони повідомив, що завод поповнюватиме дефіцитні запаси боєприпасів старого зразка. А по ходу насичення війська новими видами озброєння – боєприпасами до них. Мова зокрема йде про 155 мм артилерійські системи.

«Декілька місяців тому ми ухвалили рішення виділити 1 мільярд 400 мільйонів гривень на початок будівництва заводу з виготовлення боєприпасів, передусім дефіцитних. Зараз маємо достатньо озброєння, щоб ЗСУ виконували поставленні перед ними завдання», – розказав Міністр оборони

Нагадаємо, що початок виробництва вітчизняних боєприпасів для потреб ЗСУ розпочнеться за півтора року – в другій половині 2019 року.

Нещодавно прес-службою Генерального штабу Збройних сил України було показано роботу яка ведеться на базах, складах та арсеналах ведеться, а саме обслуговування боєприпасів, їх переукладка в нову тару:

У майбутньому розглядаються також можливість відновлення і запуску складальних ліній на арсеналах і базах Міноборони, так як це передбачалось з самого початку (коли на арсенали і бази Міноборони надходили комплектуючі, а вже там збирався сам постріл).

Окрім того ДАХК «Артем» вже освоїв випуск ракет до РСЗВ також в Україні налагоджено виробництво ВОГ-17, 152 мм снарядів та 60 мм мін, після всіх випробувань вони надійдуть на фронт

 • Автор публікації

  Офлайн 7 години

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6485Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: