Уряд Асада у Сирії погрожує США в разі нового американського удару

Дамаск пригрозив Вашингтону “ударом від союзників” в разі удару по урядовим військам Сирії на зразок ракетного, нанесеного США по авіабазі ВПС Сирії навесні цього року, повідомляє сирійське агентство FARS.

“Ми б не здивувалися, якби Сполучені Штати зробили нові атаки проти Сирії. Але їм слід уважно розглянути можливі реакції (на атаки – ІФ), і вони повинні знати, що відповідь Сирії і її союзників буде не такою, як після першого акту агресії (ракетного удару США по базі Еш-Шайрат ВВС Сирії після передбачуваної хіматаки в Хан-Шейхуні – ІФ)”, – заявив журналістам заступник міністра закордонних справ Сирії Фейсал Мікдад.

Нагадаємо, що у квітні цього року США нанесли ракетний удар по авіабазі Еш-Шайрат, де за інформацією розвідки США базувались літаки сирійських ВПС, що здійснили виліт у день хімічної атаки по Латамінах та Ідліб

У відповідь на це заступник міністра закордонних справ Сирії Фейсал Мікдад заявив журналістам, що “офіційний Дамаск з 2014 року не має хімічної зброї, так як всі озброєння були знищені відповідно до угоди, якої вдалося досягти РФ і США.”

 • Автор публікації

  Офлайн 14 години

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: