Тіллерсон підписав з Катаром угоду про обмеження фінансування тероризму

Зусилля державного секретаря Рекса Тіллерсона врегулювати суперечку між Катаром і чотирма його сусідами в регіоні Перської затоки зосередились на Саудівській Аравії, де він має зустрітися з представниками країн, які звинувачують Катар у підтримці тероризму.

Переговори в Джидді відбуваються наступного дня після того, як Тіллерсон повідомив, що США і Катар підписали меморандум про взаєморозуміння, в якому Доха зобов’язується вдатися до кроків для обмеження фінансування тероризму.

«Сьогодні я перебуваю в Досі з цим же самим наміром, з яким президент Трамп відвідав Ер-Ріян у травні, заявив Тіллерсон. – Сполучені Штати мають одну ціль – усунути тероризм з лиця землі».

Проте Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати, Бахрейн і Єгипет сказали у заяві, що хоча вони високо оцінюють зусилля США в боротьбі з тероризмом, підписана у вівторок угода «недостатня», і що вони будуть уважно спостерігати «серйозність» Катару у боротьбі з фінансуванням і підтримкою тероризму.

На початку минулого місяця чотири країни розірвали дипломатичні відносини і встановили повну блокаду Катару. Очолена Саудівською Аравією група арабських країн звинуватила Катар у підтримці тероризму і передала Досі список із 13 вимог. Катар заявив, що бажає провести переговори, але не відмовиться від суверенітету.

 

Частайм

 • Автор публікації

  Офлайн 14 години

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: