У Дніпрі відкрили алею пам’яті загиблим в АТО

Чим ближче до лінії фронту, тим складніше бути патріотом. Тим сміливіше і небезпечніша, тому що місто весь час розгойдують. Дніпро зумів свого часу дати відсіч ворогу і не допустити долі Донецька та Луганська. Сюди ж привозили і перших поранених – найближча точка з гідною мед.допомогою при серйозних пораненнях.

12 травня в Дніпрі відкрили алею пам’яті загиблим в АТО. Дніпропетровщина за українську незалежність заплатила 503 іменами. І продовжує платити. Вперше почуте на Майдані “Герої НЕ вмирають” тут написано п’ятьма мовами – українська, англійська, німецька, французька та івріт.

Біля однієї стели стояла молода жінка. Оплакувала свого чоловіка і батька своєї дочки. Він пішов доброволцем. Війна перекреслила їхні плани переїхати в Ізраїль. Перекреслила назавжди. В її очах було стільки болю, що небо можна було затулити. А таких дружин, сестер та матерів в Україні вже тисячі. Нічого змінити ми не можемо. Пробачити теж. Я лише молюсь, аби їхні смерті були не даремні.

Для мене це – вічна вдячність за спокій та мирне небо по цю сторону кордона. Для мене – це тягар провини, що я зробила так мало, хоча могла більше. Для мене – це принцип не зупинятися, доки війна нарешті не закінчиться. Так, як можемо не зупинятися тут.

Я переконана, що алея пам’яті мусить бути в кожному місті.

Віддайте шану загиблим.
Місто Дніпро.

Вічна пам’ять та Слава Героям!

Фотографії – Сергій Іванов-Малявін

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Yulia Zoran

Коментарі: 0Публікації: 1Реєстрація: 14-05-2017

Поширити:

Авторизація
*
*
Генерація паролю
%d блогерам подобається це: