У грудні Збройні Сили України отримають одразу чотири вертольоти Мі-2МСБ

Під час інтерв’ю директора ТОВ «Вінницький авіаційний завод» Миколи Трикозюка для для видання Вінниця.info він розказав, що до кінця року Збройні Сили України отримають модернізовані вертольоти Мі-2МСБ виготовлені на цьому підприємстві

“Вертольоти, над якими ми працювали раніше, використовували для несення служби в МО України. Вже через місяць плануємо підняти у повітря ще чотири судна, які отримують Збройні Сили України. Це модернізовані, зовсім нові наші Українські вертольоти Мі-2МСБ.” – розказав Микола Трикозюк

Також Микола Трикозюк розказав, що окрім Міністерства оборони підприємство має замовлення з Румунії та інших країн Європейського Союзу.

Окрім того в репортажі Вінниця.info розказали про технологічний процес модернізації вертольотів до рівня Мі-2МСБ на підприємстві «Вінницький авіаційний завод». Запчастини які використовуються при ремонті та модернізації, як правило, вітчизняні. Найдорожчі елементи – двигун та обладнання, виготовляють у Запоріжжі на «Мотор Січ».

Мі-2МСБ — український багатоцільовий гелікоптер, створений ПАТ «Мотор Січ» на основі Мі-2. Перший політ цього вертольота був здійснений 4 липня 2014 року.

 • Автор публікації

  Офлайн 2 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Коментар

  1. Олег Иванович 30 жовтня, 2017 at 20:25 -

   Не “вертоліт”, а гвинтокрил!


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: