fbpx
У Хмельницькому завершився 5-ти денний збір керівного складу розвідки Сухопутних військ

У Хмельницькому завершився 5-ти денний збір керівного складу розвідки Сухопутних військ

 

Сьогодні, 15 лютого, у Хмельницькому завершились збори керівного складу військової розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України, які протягом п’яти днів проходили на базі 8-го окремого полку спеціального призначення.

 Керівник зборів начальник розвідувального управління – заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ полковник Андрій Шевченко зауважив, що завдяки зборам вдалося окреслити і визначити основні напрямки досягнення єдиного розуміння і удосконалення поглядів в управлінні силами і засобами розвідки виду Збройних Сил в системі як тактико-спеціальної підготовки так і оперативного мистецтва.

– Силами і засобами 8-го окремого полку спеціального призначення ми провели комплекс навчальних теоретичних і практичних занять за різними напрямками спеціальної підготовки воїнів-розвідників, – підкреслив полковник Андрій Шевченко і додав, що саме під час таких, показових тактико-спеціальних занять є хороша можливість розібратися в деталях і особливостях дій груп, двійок чи трійок спецпризначення в різних умовах місцевості, часу доби чи пори року.

Коментуючи роботу своїх підлеглих на різних навчальних місцях в ході показових тактико-спеціальних занять командир полку підполковник Олег Нечаєв зауважив, що усе пройшло на високому методичному рівні, особовий склад діяв впевнено, без метушні і що важливо – без порушень заходів безпеки.

На різних навчальних місцях учасникам зборів було продемонстровано дії розвідувально-диверсійної групи у влаштування засідки, захоплення автомобіля і звільнення заручника, особливості організації занять з вогневої підготовки і нестандартні положення при стрільбі з автомата, кулемета і пістолета у складі двійок і трійок як на відкритій місцевості так і із-за укриття.

Та найбільше учасників зборів зацікавила демонстрація нової, експериментальної форми норвезького виробництва, яка з минулого року проходить тестові випробування у Хмельницькому спецназі.

Один такий комплект включає 35 одиниць від шкарпеток до шолома і бронежилета. Його вартість більше 35 тисяч гривень, проте форма тепла, не продувається вітром, не вбирає вологу, не промокає і при цьому дихає. Зимова куртка розрахована на температуру від – 20 градусів за Цельсієм і нижче.

Підводячи підсумки зборів полковник Андрій Шевченко відзначив високий рівень організації їх проведення і подякував командирові полку за гарний рівень методичної обізнаності усіх керівників навчальних місць і майстерність та навченість усього без виключення особового складу полку який залучався до проведення теоретичних і практичних занять.

 

Андрій Агеєв

Фото Автора