Замість “теплушок”: “Укрзалізниця” готується продемонструвати Міністерству оборони спеціальний вагон для розміщення особового складу варт, що супроводжують військову техніку

В лютому місяці розгорівся скандал по перевезенню варт особового складу, що супроводжують військові ешелони у вантажних вагонах в народі названих “теплушками”.

Тоді, 17 лютого, відбулася нарада, під час якої було вирішено створити робочу групу по розробці нових вагонів які б відповідали потребам військових, що несуть у них службу під час слідування ешелону.

Сьогодні 6 липня Глава “Укрзалізниці” Войцех Бальчун на своїй сторінці у Facebook повідомив, що для потреб супроводжуючих військові ешелони, за дорученням Президента та Уряду, переобладнали перший службово-технічний рефрижераторний вагон. На днях його мають презентувати відповідальним особам Міністерства оборони.

За словами Войцеха Бальчуна, якщо відгуки від військових будуть позитивні, “Укрзалізниця” готова облаштувати ще 8 таких вагонів.

Модернізований вагон облаштований спальним купе, караульним приміщенням, санвузлом та кухнею, що укомплектована меблями, з плитою для приготування гарячих страв та кухонним інвентарем. Усі побутові приміщення опалюються взимку. Система водозабезпечення влаштована аналогічно системі пасажирського вагону та містить все необхідне: душ, умивальник та туалет. Крім того, спецвагон має сейф для зброї, вікна з гратами, освітлення та все необхідне за військовим статутом вартової служби.

 • Publication author

  Офлайн 5 години

  admin

  Коментарі: 8Публікації: 5952Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: