В Ірані терористи атакували парламент і мавзолей

Повідомляється про 7 загиблих, а також чотирьох заручників при нападі на парламент.

В Ірані в середу вранці, 7 червня, одночасно відбулися два озброєних напади на будівлю парламенту і біля мавзолею імама Хомейні.
У результаті нападів постраждали щонайменше 13 осіб – 8 у будівлі парламенту і 5 біля мавзолею. Про теракти в іранській столиці надходять суперечливі відомості, офіційних коментарів поки не було.

Як розповів виданню Fars член парламенту Ельяз Хазрат, нападників було троє, два з яких були озброєні автоматами Калашнікова, а третій – пістолетом.

Згідно з повідомленнями іранських ЗМІ, один із нападників на парламент з поясом смертника все ще ховається в приміщенні. Поліція оточила будівлю і також перекрила довколишні вулиці, щоб заарештувати бойовиків, які досі ховаються всередині.

Кореспондент видання Tasnim повідомив про 7 загиблих, а також чотирьох заручників.

Повідомляється, що в нападі біля мавзолею брали участь три людини. Двоє з них відкрили безладний вогонь, а третій підірвав себе. Як пише видання IRIB, один терорист-смертник привів в дію вибуховий пристрій, другий був застрелений поліцією, а третій нападниці виявилася дівчина – її заарештували. За даними Mehr, смертником була жінка. Вона вибухнула на західному подвір’ї мавзолею.

За непідтвердженими даними, загинула одна людина. Ще п’ятеро отримали поранення. Поліція заарештувала жінку, що брала участь в нападі на мавзолей. Ще одного терориста не змогли взяти живим, оскільки він проковтнув капсулу з ціаністим калієм. Також в мавзолеї знайшли не розірваний “пояс шахіда”. Як повідомило агентство Fars, відповідальність за напади взяла на себе “Ісламську державу”.

УНІАН

Publication author

Офлайн 2 години

admin

2
Коментарі: 1Публікації: 5681Реєстрація: 20-06-2016

Поширити:
Авторизація
*
*
Генерація паролю