В Ізраїлі успішно випробували морський компонент “Залізного купола”

Протягом останніх кількох днів ВМС Ізраїлю та Військово-повітряні сили Ізраїлю успішно провели кілька випробувань для оцінки можливостей морського  компонента”Залізного купола”.

Ці навчання проводилися у співпраці з Rafael та Israel Missile Defense Association, які розробили систему протиракетної оборони Ізраїлю.

Запуск некерованої ракети з Lynx

Під час випробувань запущені ракети з РСЗВ Lynx імітували реальні загрози, з якими стикається Ізраїль. Ці снаряди були ідентифіковані радаром виявлення “Adir” та знищені ракетами “Tamir” які  були запущені з морського компоненту “Залізного купола”

Запуск ракети Tamir з пускової установки морського базування

Система “Залізний купол” призначена для знищення некерованих ракет і артилерійських снарядів калібру 152 та 155 мм на відстані до 70 км.

За словами виробника, Залізний купол може працювати вдень і вночі, при несприятливих погодних умовах, і може водночас реагувати на декілька ворожих ракет. В липні 2015 проведені виробником випробування підтвердили, що модернізована система здатна перехоплювати та знищувати БПЛА.

Батарея системи “Залізний Купол” складається з:

 • з радар виявлення та відстеження “Adir”
 • командним центром
 • три пускові установки по 20 ракет “Tamir” кожна

Ракети до комплексу виготовляє компанія Rafael, вони оснащені електро-оптичними передавачами і декількома крилами рульового управління для високої маневреності. Радари Adir виготовляються ізраїльською оборонною компанією Elta, а командний центр –  ізраїльським виробником програмного забезпечення mPrest Systems.

Характеристики ракети “Tamir”:

Довжина: 3 метри

Діаметр: 160 мм

Вага: 90 кг

Перше бойове застосування системи “Залізного купола” відбулось 4 квітня 2011 року коли батареї цієї системи вдалось успішно перехопила та знищила 122 мм некерований снаряд від РСЗВ “Град”, запущену по місту.

 

 • Автор публікації

  Офлайн 13 години

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: