В мережі з’явились фотографії автомобіля TURKAR BUFFALO який раніше проходив тестові випробування

В мережі з’явились свіжі фото автомобіля TURKAR BUFFALO зроблені поблизу Навчального центру Державної прикордонної служби України

Нагадаємо, що у червні минулого року розпочались тестові випробування цього автомобіля у Навчальному центрі ДПСУ “Оршанець”

Повноприводні автомобілі підвищеної прохідності TURKAR призначені для експлуатації на ускладненій місцевості, придатні для транспортування десанту, штабної роботи, патрулювання кордону, супроводження конвоїв, медичної евакуації.

Споряджена маса автомобіля складає 2700 кг

Максимальна вантажопід’ємність 2800 кг

Потужність двигуна складає 115 к.с.

Об’єм двигуна 2287 кубічних сантиметрів

Максимальна швидкість 115 км/год

Коробка передач механічна ZF 6S300 або  ZF 6S350

По габаритним розмірам та компоновці його можна розглядати як заміну бортового автомобіля УАЗ, що є на озброєні, проте виробляються в країні агресорі, що ускладнює його обслуговування та ремонт через складності заміни оригінальних запчастин.

Також автомобіль TURKAR має більшу ніж УАЗ 3303 вантажопід’ємність та потужність двигуна, екологічні норми якого відповідають стандарту Євро 4.

Порівняння основних габаритів УАЗ-3303 та TURKAR BUFFALO:

На тестових випробовуваннях окрім представників Державної прикордонної служби були також присутні фахівці Збройних сил України, Національної гвардії та представники заводу-виробника.

Під час випробувань минулого року начальник Управління озброєння і техніки ДПС України полковник Сергій Букоємський розповів деталі подібних випробувань:

– Ми постійно здійснюємо пошук нових зразків техніки та спорядження. Для прийняття на озброєння зразки повинні проходити тестові випробовування.

Нагадаємо, що нещодавно ми публікували матеріал з Державного науково-випробувального центру Збройних Сил у Чернігові, де тривають випробування автомобіля Богдан 2351 для заміни іншого представника модельного ряду УАЗ моделі УАЗ-469

 • Автор публікації

  Офлайн 2 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: