В Україні ліквідували невідповідність у зарплатах прикордонників, які беруть участь в АТО

В Україні ліквідували диспропорцію у виплаті коштів за участь в антитерористичній операції між військовослужбовцями Збройних Сил та Державної прикордонної служби. Про це повідомили в прес-службі ДПСУ.

Зазначається, що наказом Міністерства внутрішніх справ було внесено зміни до Інструкції про порядок і розміри виплати винагороди військовослужбовцям Держприкордонслужби за безпосередню участь у військових конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду.

Документ передбачає збільшення діючих розмірів винагороди починаючи з 1 квітня цього року.

Тепер прикордонники, які перебувають на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону отримуватимуть до 7500 гривень, а в інших місцях дислокації в межах визначеного району воєнного конфлікту до 3500 гривень.

При цьому для реалізації норм наказу Адміністрація Держприкордонслужби вже профінансувала органи охорони державного кордону Східного регіонального управління для здійснення доплати винагороди за квітень та травень 2017 року. Нині належні суми винагороди військовослужбовцям вже виплачені.

 • Автор публікації

  Офлайн 2 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6374Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: