Військова прокуратура повернула кошти Миколаївському суднобудівному заводу

Військова прокуратура Південного регіону України, опрацювавши інформаційне звернення від ДК “Укроборонпром”, захистила інтереси ДП “Миколаївський суднобудівний завод” у справі заборгованості з боку приватних фірм у обсязі 800 тисяч гривень, повідомляє прес-служба ДП “Укроборонпром”

У відповідності до рішення господарського суду м. Києва та господарського суду Запорізької області задоволено позови щодо повернення коштів на підприємство.

Ці порушення з боку підприємців, які співпрацювали з ДП “Миколаївський суднобудівний завод” (колишній ДП “Суднобудівний завод ім. 61 комунара”), було виявлено комісією ДК “Укроборонпром” в лютому 2017 року, а інформація про це була передана у прокуратуру.

“З’ясовано, що вказана заборгованість виникла у зв’язку з несвоєчасною оплатою послуг, наданих за договорами комерційним структурам. У той час, коли перед працівниками державного підприємства “Миколаївський суднобудівний завод”, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави існує значна заборгованість із виплати заробітної плати, підприємці “забули” розрахуватися за отримані послуги. Наразі військовою прокуратурою вживаються вичерпні заходи задля реального виконання рішень судів”, – проінформувала військова прокуратура Південного регіону України.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли, що через відсутність рішення по крейсеру проекту 1164 зупинена діяльність Миколаївського суднобудівного заводу.

 • Publication author

  Офлайн 20 хв.

  admin

  Коментарі: 8Публікації: 6054Реєстрація: 20-06-2016

  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: