ОНОВЛЕНО. РНБО прийняла рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення

Оновлено станом на 11:45

РНБО прийняла рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення

 

На офіційному сайті Президента України з’явився текст виступу Верховного Головнокомандувача на засіданні Ради національної безпеки і оборони України. В якому він пропонує РНБО винести рішення про повне припинення транспортного сполучення з непідконтрольними територіями Уряду України територіями, мова йде як про залізничний транспорт, так і про автомобільний, чи розповсюджуватиметься ця заборона на перетин линії розмежування цивільними громадянами не повідомляється. Винятком буде переміщення гуманітарних вантажів – українських та міжнародних гуманітарних організацій, ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Також було повідомлено, що РНБО розгляне питання застосування санкцій проти російських державних банків по пропозиціям Національного банку України та СБУ.

Нагадаємо, що громадянська акція блокування транспортного сполучення з непідконтрольними Уряду України територіями розпочалась на початку лютого, за першочергову мету активісти ставили економічний тиск на окупаційну адміністрацію з метою звільнення незаконно утримуваних ними українських військових та цивільних громадян. На жаль першочергова мета громадянської акції не була досягнена.

 

 • Автор публікації

  Офлайн 5 години

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6278Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: