Заступник командувача ВМСУ розповів про те, які кораблі отримають цього року

В ефірі Одеського 7 каналу перший заступник Командувача військово-морських сил України Андрій Тарасов розповів про те, якими кораблями ВМСУ поповняться найближчим часом. Мова йде мінімум про 7 одиниць, які збудують українські підприємства. Зі слів Тарасова, можна зрозуміти, що мова йде про 4 артилерійські катери типу “Гюрза-М”, два десантно-штурмових кораблі, а також одне судно спеціального призначення.

Тривають переговори і щодо передачі Україні кораблів та суден зі складу військово-морських сил країн НАТО. Зокрема, вже на фінішну пряму вийшли домовленості щодо передачі з боку США кораблів типу “Айленд”. Тарасов звернув увагу на те, що кораблі у флотах країн НАТО утримуються в належному стані, тож навіть 20-річні одиниці не втрачають своєї боєздатності.

Publication author

Коментарі: 4Публікації: 5732Реєстрація: 20-06-2016

Поширити:
 • Андрій Харук

  А нічого, що “Відбі Айленд” і “Айленд” – це зовсім різні кораблі? десантного транспорта-доку типу “Відбі Айленд”, по-перше, Україні не передадуть, а по-друге – Україні він і не потрібен. А ось сторожові катери берегової охорони типу “Айленд” – це значно реальніше. Словом, матчасть треба вивчати!

  • olarhat

   Дякую за доречне зауваження. Поправили.

 • Dumbass Peopel

  В прошлом году США 2 таких сторожевых катера Грузии передали. Немного инфы по ним: Скорость полного хода до 29,5 уз. Длина 34м. Автономность 5 суток. Экипаж 16 человек (включая двух офицеров). Катера оснащены РЛС AN/SPS-73 и спускаемой моторной лодкой, вооружение состоит из баковой 25-мм автоматической артиллерийской установки Mk 38 Mod 0 Bushmaster и двух 12,7-мм пулеметов М2НВ

  • olarhat

   Так, назвати це грізним кораблем складно.

   • Timeo

    Для берегової охорони цього достатньо, а утримувати на озброєнні крейсера ми наразі не маємо задостатньо коштів.

 • Володимир Зеленецький

  а хто їх ремонтувати буде?)) До цих кораблів ще потрібно резерв запчастин робити а це ще один корабель у розібраному стані як мінімум)

 • Iskander
Авторизація
*
*
Генерація паролю
%d блогерам подобається це: