Затриманий під Луганськом росіянин визнав себе контрактником ЗС РФ

Громадянин Росії Віктор Агєєв, нещодавно взятий в полон українськими військовослужбовцями в Луганській області, стверджує, що він – російський військовий, “який підписав контракт на службу в збройних силах РФ”. Про це він заявив у інтерв’ю українській щоденній програмі новин ТСН, фрагменти якого були оприлюднені в неділю, 9 липня, на сайті служби новин.

На запитання кореспондента про те, в якій саме військовій частині той відбував службу, Агєєв відповів: “По-моєму, 65246”. Як зазначають кореспонденти програми, ця частина розташована в російському Новочеркаську Ростовської області. За даними агентства “Інтерфакс”, ідеться про полк зв’язку та навчальний центр повітряно-космічних сил (ПКС) РФ.

За словами Агєєва, він приїхав в частину, перебував там чотири дні, підписав контракт щодо проходження служби і практично відразу був відправлений на Донбас.

На запитання про те, чому його так швидко відправили в зону конфлікту, Віктор Агєєв пояснив “Відправлення, напевно, було … Я не знаю, я не заглиблювався … Гроші платять … і служба – є служба”. Росіянин не виключив, що з його частини на Донбас відряджали й інших російських військовослужбовців.

 • Автор публікації

  Офлайн 2 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: