Збройні Сили, Державна прикордонна служба та Національна Гвардія провели спільні навчання у Дніпропетровській області

Нещодавно на одному з військових полігонів Дніпропетровщини під загальним керівництвом оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України відбулися батальйонно-тактичні навчання, в яких, окрім визначених підрозділів Збройних Сил України, взяли учать й підрозділи Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України, – повідомляє прес-служба ДПСУ.

 

Під час проведення навчань були відпрацьовані питання щодо заняття смуги оборони в лісистій місцевості, ведення маневреної оборони, вихід в район відновлення боєздатності, а також подолання водної перешкоди.

Крім цього, охоронці кордону спільно з нацгвардійцями організовували спільне несення служби на блокпостах, а також здійснювали охорону місця проведення водної переправи.

Варто зауважити, що для участі в навчаннях бійці підрозділу подолали майже 800-кілометровий марш та виконували поставлені завдання під час всього періоду проведення навчань в автономному режимі.

Підбиваючи підсумки, тимчасового виконуючий обов’язки начальника штабу Сумського прикордонного загону підполковник Валерій Ворона довів до персоналу, що тематика навчань виконана в повному обсязі, мета досягнена.

За інформацією прес-служби ДПСУ

Publication author

Офлайн 24 хв.

admin

Коментарі: 4Публікації: 5719Реєстрація: 20-06-2016

Поширити:
Авторизація
*
*
Генерація паролю
%d блогерам подобається це: