Зниклі минулого тижня прикордонники тримаються під вартою в РФ

Минулого тижні на Сумщині зникло двоє офіцерів прикордонного загону які здійснювали моніторинг ділянки державного кордону.

Майже одразу після цього у російських засобах масової інформації з’явилося повідомлення про затримання представниками прикордонного управління ФСБ двох порушників, які назвалися прикордонниками Сумського загону.

Двоє українських прикордонників Сумського загону, які були затримані неподалік українсько-російського кордону, заарештовані судом РФ на два місяці. Про це у Facebook написав речник Держприкордонслужби України Олег Слободян:

Прикордонно-представницька зустріч на лінії кордону з приводу того, як двоє українських прикордонників Сумського загону …

Posted by Oleh Slobodyan on Monday, October 9, 2017

Олег Слободян озвучив думку, що росіяни викрали наших прикордонників, про що свідчить ряд фактів, також він повідомив, що під час огляду ділянки кордону, яку патрулювали офіцери, у місці ймовірної «зустрічі» наших прикордонників були виявлені сліди розташування двох груп які, швидше за все, і захоплювали наших офіцерів.

Нагадаємо, що наприкінці червня наші прикордонники затримали спільно із військовослужбовцями ЗС України, в Херсонській області на березі Перекопської затоки затримали двох невідомих осіб без документів та виявили човен, на якому останні причалили до берега. Під час попереднього опитування встановлено, що затримані є військовослужбовцями Прикордонної служби ФСБ РФ окупаційного контингенту РФ в АР Крим.

Скоріш за все росіяни викрали наших прикордонників з метою обміну їх на своїх, що були затримані та перебувають під вартою в Україні.

Publication author

2
Коментарі: 1Публікації: 5710Реєстрація: 20-06-2016

Tags:
Поширити:
Авторизація
*
*
Генерація паролю