Зниклі минулого тижня прикордонники тримаються під вартою в РФ

Минулого тижні на Сумщині зникло двоє офіцерів прикордонного загону які здійснювали моніторинг ділянки державного кордону.

Майже одразу після цього у російських засобах масової інформації з’явилося повідомлення про затримання представниками прикордонного управління ФСБ двох порушників, які назвалися прикордонниками Сумського загону.

Двоє українських прикордонників Сумського загону, які були затримані неподалік українсько-російського кордону, заарештовані судом РФ на два місяці. Про це у Facebook написав речник Держприкордонслужби України Олег Слободян:

Олег Слободян озвучив думку, що росіяни викрали наших прикордонників, про що свідчить ряд фактів, також він повідомив, що під час огляду ділянки кордону, яку патрулювали офіцери, у місці ймовірної «зустрічі» наших прикордонників були виявлені сліди розташування двох груп які, швидше за все, і захоплювали наших офіцерів.

Нагадаємо, що наприкінці червня наші прикордонники затримали спільно із військовослужбовцями ЗС України, в Херсонській області на березі Перекопської затоки затримали двох невідомих осіб без документів та виявили човен, на якому останні причалили до берега. Під час попереднього опитування встановлено, що затримані є військовослужбовцями Прикордонної служби ФСБ РФ окупаційного контингенту РФ в АР Крим.

Скоріш за все росіяни викрали наших прикордонників з метою обміну їх на своїх, що були затримані та перебувають під вартою в Україні.

 • Автор публікації

  Офлайн 2 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Tags:
  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: