ЗВІТ. Партія м’яких коробів доставлена для 5-ї БТГ 81 окремої Бригади ВДВ

Продовження публікації звітів другої цьогорічної партії м’яких коробів. В попередній партії вже було замовлення для 5-ї БТГ 81 окремої Бригади ВДВ, цього разу звіт про 6 м’яких коробів для ПКМ доставлених напередодні.

В нас частно запитують які переваги м’яких коробів і чому це важливо? Ось деякі переваги їх використання:
 • Він не так шумить. М’яка частина глушить звук і при бігу кулеметник не “звучить” на 50 метрів навколо. А тиша – виживання розвідників;
 • Штатно до ПКМ йде 1 з’ємний короб на 100 патронів. Після відстрілу треба або пакувати стрічками порожній короб або стріляти без нього. Маючи запасні короби кулеметник просто міняє порожній на повний і продовжує вести бій. Безперервна робота кулемета – запорука виживання відділення.
 • Відстріляний короб не займає місця, його можна сховати у звичайний підсумок чи навіть просто покласти до кишені;
 • З м’яким коробом значно легше пересуватися, він не “б’є” по тілу, це значно менше виснажує бійця на маршах і при пересуванні.
 • До станкових і бортових кулеметів немає короба який можна прикріпляти до кулемета. Лише від’ємний, що унеможливлює маневрування на полі бою.
Також ми продовжуємо збір коштів на біноклі для середнього десантного корабля “Юрій Олефіренко”(займається Тарас Чмут) та для пункту управління одного з підрозділів у зоні проведення військової операції на Донбасі Катя Ніколаєнко – плазму(управління БПЛА, корегування роботи артилерії та інше).
Ось деякі переваги останнього та для чого ми збираємо на нього:


Картка Приватбанку: 4731 2171 0856 4442 на Тараса Чмута (центральний рахунок);


 

 • Автор публікації

  Офлайн 24 хв.

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6274Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: