ЗВІТ. Партія м’яких коробів доставлена для загону НГУ “Омега”

Почали надходити перші фотозвіти за нашу крайньою партію наших коробів – загін “Омега” одного з територіальних управлінь НГУ – 8 штук.

Це той самий підрозділ який від початку військової операції на Донбасі ми бачили на передових позиціях під Слов’янськом разом із добровольцями батальйону Кульчицького та Збройними Силами

Які переваги м’яких коробів і чому це важливо?
1. Він не так шумить. М’яка частина глушить звук і при бігу кулеметник не “звучить” на 50 метрів навколо. А тиша – виживання розвідників;
2. Штатно до ПКМ йде 1 з’ємний короб на 100 патронів. Після відстрілу треба або пакувати стрічками порожній короб або стріляти без нього. Маючи запасні короби кулеметник просто міняє порожній на повний і продовжує вести бій. Непереривна робота кулемета – запорука виживання відділення.
3. Відстріляний короб не займає місця, його можна сховати у звичайний підсумок чи навіть просто покласти до кишені;
4. З м’яким коробом значно легше пересуватися, він не “б’є” по тілу, це значно менше виснажує бійця на маршах і при пересуванні.
5. До станкових і бортових кулеметів немає короба який можна прикріпляти до кулемета. Лише від’ємний, що унеможливлює маневрування на полі бою.
З липня 2015 року ми поставляємо м’які короби власного виробництва до різних силових структур України – це і підрозділи ССО, розвідники, “Альфа”, морпіхи та багато інших.

А на тим часом на завершальному етапі ще одна партія у 60 коробів і нам потрібно ще ~ 7 тис грн щоби її викупити!

Будьте з нами, проект “Мілітарна допомога

https://goo.gl/ppstUJ

Картка Приватбанку: 4731 2171 0856 4442 на Тараса Чмута

 • Автор публікації

  Офлайн 10 години

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6275Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: