Агресія Росії у Чорному морі: Поранені українські моряки почали проходити медичне обстеження

Українські військовополонені моряки, захоплені Росією 25 листопада та утримувані в СІЗО в “Лефортово” у Москві, почали проходити поглиблене медичне обстеження.

Про це повідомляє УНН

Таку інформацію озвучила Уповноважена з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова

 • “Керівництво СІЗО “Лефортово” і слідство ФСБ Росії провели переговори з Департаментом охорони здоров’я міста Москви. В результаті вже сьогодні для проведення поглибленого обстеження український моряк Андрій Артеменко спрямований в цивільне медичний заклад 1-ю Градську лікарню”, – йдеться в повідомленні.

  Омбудсмен РФ додала, що українські моряки Андрій Ейдер і Василь Сорока 21 лютого відбудуться огляд, відповідно, в 1-й Градській лікарні та 4-й міській поліклініці.

  Москалькова додала, що місця проведення обстеження були обрані з урахуванням наявності в них висококваліфікованих фахівців і обладнання, необхідного для діагностики.

  Нагадаємо, що Росія 25 листопада 2018 року в наслідок акту агресії у нейтральних водах Чорного моря обстріляла та захопила три судна Військово-морських сил ЗС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів “Бердянськ” і “Нікополь” і рейдового буксира “Яни Капу”, які здійснювали плановий перехід з порту Одеси в Чорному морі в порт Маріуполь в Азовському морі. В наслідок обстрілу катеру “Бердянськ” було поранено трьох моряків, що перебували на борту, – Андрія Ейдера, Василя Сороку та Андрія Артеменка


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю