Азовська криза: Меркель закликала Росію деблокувати порти

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель закликала Москву розблокувати доступ українських портів на Азовському морі до міжнародного судноплавства і звільнити ув’язнених українських моряків.

Про це повідомляє DW

Виступаючи на третьому Німецько-українському бізнес-форумі, який проходить 29 листопада у Берліні канцлерка Німеччини Анґела Меркель наголосила, що Маріуполь та інші портові міста України на Азовському морі потребують доступу до міжнародних морських шляхів.

“Відповідальність за те, щоб розблокувати судоплавство, лежить на Росії. Я говоритиму про це з (президентом РФ. – Ред.) Володимиром Путіним на майбутньому саміті Великої двадцятки”, – зазначила німецька канцлерка.

Меркель пообіцяла подбати про те, щоб українські порти були доступні, у тому числі, через Керченську протоку. Канцлерка також закликала Росію звільнити українських моряків, ув’язнених під час нещодавного збройного інциденту.

Нагадаємо, що після захоплення українських військових моряків, міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що станом на вечір 28 листопада 2018 року українські порти Азовського моря Маріуполь та Бердянськ фактично заблоковані Російською Федерацією для заходу та виходу суден


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю