Афганські гелікоптери MD 530F пройдуть модернізацію

Гелікоптери афганської армії MD 530F від компанії Helicopters Inc. (MDHI) будуть модернізовані з метою поліпшення їх безпеки, розширення бойових можливості та діапазону використання

Про це повідомляє Jane`s 360

Відповідний тендер на постачання та встановлення додаткового обладнання оголосила армія США для 25 гелікоптерів MD 530F афганської армії.

 • Мова йде про нову паливну систему (Crashworthy Fuel System – CWFS), додаткових броньованих паливних баків (Little Bird Auxiliary Tank System – LBATS) та трьох пакетів допоміжного обладнання.

  В даний час на озброєнні афганської армії перебуває 30 гелікоптерів MD-530F, ще 25 будуть отримані до кінця 2019-го року. Модернізації підлягають перші 25 отриманих літальних апаратів, що оснащені паливною системою попередньої версії.

  Гелікоптери MD 530F афганських ВПС

  Гелікоптер MD-530F, обладнаний двигуном «Роллс-Ройс» 250-C30 потужністю 650 к.с. і подовженими лопатями несучого гвинта, адаптований для експлуатації в високогірних і жарких умовах. У порівнянні з MD-500E хвостова балка версії MD-530F подовжена на 8 дюймів, лопаті рульового гвинта також подовжені, що дозволяє підвищити тягу і поліпшити керованість на великих висотах.

  Спочатку ці гелікоптери поставлялись до Афганістану як навчальні для підготовки майбутніх льотчиків національних Військово-повітряних сил, але у 2014 році стало відомо, що вони будуть модернізовані з встановленням системи Enhanced Mission Equipment Package (EMEP) – підвіски з кулеметом та некерованими реактивними снарядами.

 • Гелікоптер MD 530F афганських ВПС після модернізації зі встановленим озброєнням

  Відео з презентації системи Enhanced Mission Equipment Package (EMEP) на гелікоптері MD 530F:


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю