Бюджеті 2019 – на оборону передбачено 5,38% ВВП

У Державному бюджеті на 2019 рік передбачено виділення на сферу безпеки й оборони 5,38% ВВП.

Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час запитань до уряду у Верховній Раді.

Ця цифра стосується всіх сфер безпеки та оборони.

“Відповідно до національного законодавства в бюджеті, який був ухвалений сьогодні, передбачено 5,38% від ВВП. Це загальна цифра на безпеку і оборону. Стосовно розподілу, то відповідно до національного законодавства розподіл здійснює Рада нацбезпеки і оборони. Загальна сума є достатньою”, – сказав Гройсман.

Згодом голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський на засіданні парламенту озвучив цифру, що піде на фінансування Міністерства оборони України – 102 млрд гривень:

“Це бюджет нашої оборони. 102 мільярди гривень тільки на Збройні сили України. Ми на 30% в середньому піднімаємо заробітну плату нашим воїнам. Я розумію, що це комусь не подобається, але ми це зробимо”, – сказав він.

Нагадаємо, що раніше в інтерв’ю ВВС Україна Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко розказав, що фінансові потреби для армії у 2019 році складають щонайменше 112 млрд гривень.

Нагадаємо, що видатки для Міністерства оборони України у 2018 році склали 83,3 млрд грн. Для порівняння у 2017 році  бюджет МО складав 69,0 млрд грн.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю