“Варту” покажуть на IDEX-2019 в ОАЕ

Україна представляє на міжнародній виставці озброєнь в Об’єднаних арабських еміратах IDEX-2019 броньований автомобіль “Варта” (виробник приватна компанія “Українська бронетехніка”). Виставка почне роботу 17 лютого, однак український бронеавтомобіль вже розміщений в павільйоні. “Варта” стане одним з небагатьох зразків української техніки, яка буде представлена на IDEX-2019 в натурі.

Як повідомив Українському мілітарному порталу представник компанії Science Technology (Саудівська Аравія) Сергій Березуцький,

Варта розміщена в українському секторі фірми Sciense Technology, поруч з українськими БПЛА та тепловізорами. Це відкриває продукцію українського ОПК ринку Близького Сходу.

 • Раніше на сайті компанії “Українська бронетехніка” було розміщене датоване 23 січням повідомлення про відправку “Варти” до ОАЕ. Також повідомлялося, що планується представити модель автомобіля “Новатор” та 82 і 60 мм міномети українського виробництва.

  Раніше в ефірі програми Лінія оборони Директор конструкторсько-виробничого підприємства “Українська Бронетехніка” Олександр Кузьма розказав, що продукція заводу вже має іноземних замовників.

  Спеціалізований бронеавтомобіль «Варта» — бронеавтомобіль з колісною формулою 4×4. Вперше цю бойову машину було представлено наприкінці 2015-го року та з моменту створення до неї було внесено ряд змін. В жовтні 2018 року на виставці «Зброя та безпека» була представлена вже 8-ма модернізація машини. Оновлена модель отримала, серед іншого, потужніший двигун.


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: