Виготовлені перші корпуси БТР-4 з нової вітчизняної бронесталі

Як інформує прес-служба Лозівського ковальсько-механічного заводу (ЛКМЗ) підприємство разом х Харківським конструкторським бюро ім. Морозова (ХБКМ) виготовило на замовлення Міністерства оборони України, перші сім корпусів бронетранспортерів БТР-4 виготовлених з нової вітчизняної бронесталі марки «71».

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Ця бронесталь пройшла відповідний контроль та випробування, відповідно за якими відповідає заявленим характеристикам та вимогам для цього матеріалу.

На сьогодні у виробництві знаходиться близько 40 таких корпусів. Після цього корпуси будуть доставлені для подальшого збирання.

ЛКМЗ виготовляє корпуси бронетранспортерів БТР-4, що будуть вподальшому у подальшому виготовлятись на Заводі ім.Малишева та корпуси для БТР-3, що виготовляються на Київському бронетанковому заводі

Корпус БТР-4 під час зварювання

Технологія виготовлення корпусів з марки «71» була розроблена ЛКМЗ та ХКБМ спільно Науково-дослідним інститутом «Прометей». По відповідним заявам у 2019 році підприємства виконають поставленні державним оборонним замовленням завдання.

 


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю