Виготовлені перші корпуси БТР-4 з нової вітчизняної бронесталі

Як інформує прес-служба Лозівського ковальсько-механічного заводу (ЛКМЗ) підприємство разом х Харківським конструкторським бюро ім. Морозова (ХБКМ) виготовило на замовлення Міністерства оборони України, перші сім корпусів бронетранспортерів БТР-4 виготовлених з нової вітчизняної бронесталі марки «71».

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Ця бронесталь пройшла відповідний контроль та випробування, відповідно за якими відповідає заявленим характеристикам та вимогам для цього матеріалу.

 • На сьогодні у виробництві знаходиться близько 40 таких корпусів. Після цього корпуси будуть доставлені для подальшого збирання.

  ЛКМЗ виготовляє корпуси бронетранспортерів БТР-4, що будуть вподальшому у подальшому виготовлятись на Заводі ім.Малишева та корпуси для БТР-3, що виготовляються на Київському бронетанковому заводі

  Корпус БТР-4 під час зварювання

  Технологія виготовлення корпусів з марки «71» була розроблена ЛКМЗ та ХКБМ спільно Науково-дослідним інститутом «Прометей». По відповідним заявам у 2019 році підприємства виконають поставленні державним оборонним замовленням завдання.

   


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю