ВМС додатково отримає МБАКи та “Кентаври”

За наявною інформацією наразі на київському ПрАТ«Кузня на Рибальському»  швидкими темпами йде будівництво одного малого броньованого артилерійського катеру проекту 58155 шифр «МБАК», підписано контракт на будівництво ще одного.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела

Схожа ситуація з будівництвом десантно-штурмових катерів проекту 58503 типу «Кентавр-ЛК» – укладено контракт на будівництво двох одиниць.

Спуск на воду всіх чотирьох одиниць за умови сталого фінансування очікується впродовж наступного 2019 року тоді ж мають замислити катери до списків Військово-морських сил ЗС України.

6 малих артилерійських катерів в Одесі

До складу ВМС ЗС України вже введено 6 малих броньованих артилерійських катерів, два з яких – «Бердянськ» та «Нікополь» були захоплені Росією 25 листопада 2018 року.

Захоплені МБАКи «Бердянськ» та «Нікополь» у порту окупованої Керчі

Також 19 листопада 2018 року до Одеси прибули два новозбудовані десантно-штурмові катери проекту 58503 (“Кентавр”), що після завершення всіх необхідних випробувань будуть введені до складу ВМС ЗС України.

Дестантно-штурмові катери проект Кентавр-ЛК в Одесі Фото: ВМС ЗС України

Будівництво  вітчизняного ракетного катеру  проекту «Лань» залежить, в першу чергу від готовності протикорабельного комплексу “Нептун”. Раніше озвучувалось про закладку катеру до кінця 2018 року.

Нагадаємо, що головний конструктор заводу «Кузня на Рибальському» Сергій Білозубенко в інтерв’ю для програми «Техніка війни» повідомив, що підприємство може випускати нові десантно-штурмові катери типу «Кентавр» щомісяця, за умови відповідного замовлення та закупівлі комплектуючих.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю