Воєнний стан: Нацгвардія частково підпорядковуватиметься Збройним Силам

На учорашньому брифінгу за темою «Запровадження та забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану» заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-майор Радіон Тимошенко розказав, що деякі частини Національної Гвардії будуть підпорядковані Генеральному штабу Збройних Сил України.

“Важливим аспектом є те, що ЗС України підпорядковуються деякі частини та підрозділи Нацгвардії Украни. Підпорядковуватись будуть тільки ті частини і підрозділи, які попередньо готувались до виконання завдань за призначенням. Зокрема ті, хто супроводжує арештованих, підпорядковуватись не будуть”, – сказав Тимошенко.

Які саме частини перейдуть під управління Генерального штабу ЗС України він не уточни, проти певно мова йде про бригаду швидкого реагування, військові частини оперативного призначення, які мають на своєму озброєнні бронетехніку (бригади та ОЗСП “Азов” зі складу 18 полку – й танки) та артилерію, а також ймовірно частини з охорони громадського порядку та авіаційна база Національної Гвардії.

Зараз Національна Гвардія України як і Державна прикордонна служба України підпорядковується Міністерству Внутрішніх Справ.

Міністр внутрішніх справ здійснює військово-політичне та адміністративне управління НГУ, подає на затвердження президентові кандидатуру командувача гвардією. Крім охорони державних об’єктів, правопорядку та інших завдань, які раніше виконували розформовані внутрішні війська МВС, профільний закон наказує НГУ виконання низки заходів із захисту території і суверенітету.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю