Відбулись масштабні військові навчання на Азові

За наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва на Приазов’ї 9 жовтня проведено тактичне навчання з відбиття висадки морського десанту противника на узбережжя.

В ході навчання свої навички вдосконалювали льотчики тактичної та армійської авіації, особовий склад загону морської охорони Державної прикордонної служби України, воїни-артилеристи зі складу 26 артилерійської бригади, бійці та техніка полку спеціального призначення Національної гвардії “Азов”, танкісти 128 гірсько-штурмової бридади, які діють у складі резерву, та військовослужбовці інженерного підрозділу загону мінних загороджувачів.

This slideshow requires JavaScript.

 • Під час навчання органи управління, сили та засоби зі складу Об’єднаних сил різних складових сектору безпеки та оборони діяли злагоджено та підтвердили, що спроможні виконувати завдання за призначенням.

  Як поінформував начальник штабу полку “Азов” друг Бугай сухопутний контингент на цих навчаннях складався з двох основних підрозділів: першого – ротно-тактичної групи зі складу другого батальйону полку АЗОВ, котра взяла на себе основний удар сил противника і вела оборонний та наступальний бій, і посилена танковим взводом нашої танкової роти, другого – загальновійськового резерву, який було сформовано з підрозділів першого батальйону, посиленого танковим взводом полку АЗОВ, а також танковим взводом 128 бригади.

  “Під час навчань ми на практиці відпрацювали взаємодію і загальне управління різноманітними підрозділами, родами військ з одного органу управління.  Управляли як бойовими літаками, так і тактичною авіацією – вертольотами Мі-24. Катери ВМС наносили вогневі удари плавзасобам противника, була взаємодія з артилерійськими підрозділами – від АЗОВу була гаубична батарея, а також мінометна батарея 120 мм.” – розказав друг Бугай

  This slideshow requires JavaScript.

  У відточені військової майстерності в районі Білосарайської затоки поєдналися 5 штурмових літаків Су-25, 4 гвинтокрили Мі-24, близько 10-ти новітніх танків, понад 10 гаубиць, 5 одиниць корабельно-катерного складу Морської охорони.

 • Гелікоптери Мі-24 під час навчань Фото: прес-служба полку “Азов”

  Загальна кількість залученого особового складу всіх підрозділів понад 500 військовослужбовців.

  Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв анонсував, що подібні навчання будуть проводитись регулярно і до кінця року на Приазов’ї будуть проведені ще одні подібні навчання.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю