Візит Порошенка до “Азова”: як все пройшло

У День українського Добровольця Верховний Головнокомандувач відвідав добровольчий підрозділ – окремий загін спеціального призначення Національної гвардії України “Азов” (формально – військова частина 3057 НГУ).

Відомо, що зараз “Азов” виконує завдання в рамках Операції об’єднаних сил в районі так званої “Світлодарської дуги”.

Зі слів Порошенка місце де він відвідав “азовців” розташоване “за три кілометри від позицій ворога”.

 • Президент подякував бійцям за “високу дисципліну”. Також, сайт Глави держави, пише, що той “також відзначив роль добровольців Української добровольчої армії у захисті України та принагідно подякував присутньому на зустрічі Дмитру Ярошу”.

  Візит Порошенка відбувся на фоні конфліктів з пов’язаною з “Азовом” в рамках так званого “Азовського руху” (лідер – народний депутат А. Білецький) партією “Національний корпус” та громадською організацією “Національні дружини”. Тож відвідання підрозділу, ймовірно, мало на меті демонстрацію сили та відкритості до діалогу Порошенка.

 • Один з бійців “Азова” у соціальній мережі Twitter так описав своє бачення візиту Верховного Головнокомандувача :

  “Потрібно віддати належне, П не з лякливих: зброю в оружейку не здавали, набої і магазини не забирали. Тобто при бажанні можна було, ну те, про що ви подумали. Знову віддаю належне, була жива розмова. Я очікував що П видасть «стандартну промову» і поїде, але ні, вислухав досить гострі питання, в тому числі і про Свинарчуків. Але відповіді на них були «скрипти», я вже це не раз чув на відео його виступів – завчені тези, щирості мало.

  На рахунок «псів Авакова»: «Азов – не пси Авакова, не мої пси і не будь-кого. Це військовий підрозділ що захищає країну. Хто дозволяє собі такі висловлування – працює на дискредитацію військового підрозділу що захищає країну.

  До речі про «отримати по шапці» – за серію подібних постів, Бойко (головний замполіт ЗСУ) ймовірно отримає, він же казав, що на себе бере відповідальність. П – не оцінив цей “флешмоб”.

  Зустріч була холодною, він прекрасно розумів, що тут “не клуб його друзів”. Нервував, пару раз підвищував голос.Як на мене, метою цього візиту, було закріплення політики “Разделяй и властвуй”, щоб зробити пости на тему: “Азов хороший, НД і НК погані”.”


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю