В Грузії розпочинаються командно-штабні навчання НАТО

В Грузії у понеділок стартують командно-штабні навчання “NATO-GEO EXERCISE 2019” за участю військовослужбовців 24 країн-членів НАТО і партнерів альянсу.

Як повідомили журналістам в міністерстві оборони Грузії, навчання, які відбуватимуться на території спільного з НАТО тренувального і оціночного центру (JTEC) триватимуть до 29 березня.

У відомстві зазначили, що метою навчань є підвищення взаємосумісності збройних сил країн-членів НАТО і партнерів альянсу.

 • Згідно з даними Міноборони, у навчаннях візьмуть участь більше 350 військовослужбовців з Албанії, Бельгії, Болгарії, Чехії, Німеччини, Данії, Естонії, Франції, Греції, Великобританії, Угорщини, Латвії, Литви, Голландії, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Туреччини, США, Азербайджану, Грузії і Швеції.

  Також навчання містять у своєму складі міжнародні гуманітарні організації – Міжнародний комітет Червоного Хреста (ICRC), Департамент операцій з підтримання миру ООН (DPKO) і як спостерігач Всесвітня організація охорони здоров’я (WHO).

  Раніше повідомлялося, що з ходом навчань 25 березня особисто ознайомиться в рамках візиту до Грузії генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

  Минулої п’ятниці міністр оборони Грузії Леван Ізора заявив журналістам, що навчання не спрямовані проти третіх країн.

 • “З боку нашого північного сусіда ці навчання сприймаються, як загроза, але ми ще раз підкреслюємо, що ці навчання не спрямовані проти будь-якої країни”, – сказав міністр.

  За його словами, ці навчання, “це визнання Грузії, як гідного партнера НАТО, який готовий стати членом альянсу”.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю