В Криворізькій бригаді триває підготовка підрозділів

З початком нового 2019 року у 17-й окремій танковій Криворізькій бригаді розпочались тактичні навчання, що є одним з етапів бойової підготовки перед поверненням у зону проведення військової операції з відсічі російської агресії на Донбасі.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Так щоденно відбуваються ротні тактичні навчання з бойовими стрільбами. Основна тема занять – перехід танкової роти в наступ.

 • Дії танкової роти 17 оТБр у наступі під час тактичних навчань

  Навчальні цілі, які відпрацьовуються під час ротних тактичних навчань:

  • практика та вдосконалення особовим складом своїх навичок під час дій в різних умовах  максимально наближених до бойової обстановки
  • вдосконалення підготовки та практика командира роти в організації дій при підготовці та веденні бою, управління особовим складом під час бою тощо
  • перевірка бойової злагодженості роти під час виконання бойового завдання в складних умовах обстановки;

  Також проводились навчання на рівні рот у складі механізованого батальйону бригади. Там навчання проводились на рівні відділення-взвод-рота.

  Командири та особовий складу усіх ланок на практиці вдосконалювали свої навички в умовах, що максимально наближені до бойових:

 • Раніше ми повідомляли, що 17-та окрема танкова бригада оголосила тендер на нове будівництво навчального танкодрому на території військової частини у пункті постійної дислокації в Кривому Розі.

  Відповідно до тендерної пропозиції його будівництво мало бути завершено до 31 грудня 2018 року, про те через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель, а саме – дискримінаційна ознака до учасника процедури, процедура закупівлі була відмінена.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю