Для польських ССО купують Sikorsky S-70

Міністерство оборони Польщі підписало контакт з компанією Polskie Zakłady Lotnicze (PZL Mielec – Sikorsky Aircraft Corporation) на будівництво в інтересах Сил спеціальних операції польської армії багатоцільових гелікоптерів Sikorsky S-70i International Black Hawk.

Про це повідомляє Defence24

За умовами контракту буде поставлено чотири гелікоптери – близько 182 млн доларів США. Поставка має бути проведена до кінця 2019 року.

 • Нагадаємо, що тендер був оголошений у вересні 2017-го року, тоді одразу три фірми отримали запрошення від Міністерства національної оборони Польщі на постачання гелікоптерів для Сил спеціальних операцій.

  Це консорціум у складі PZL Mielec – Sikorsky Aircraft Corporation, консорціум Airbus Helicopters – Heli Invest та фірма WSK “PZL-Świdnik”.

  На ці гелікоптери будуть покладені пошуково-рятувальні функції, а також можливість застосування в умовах активних бойових дій коли буде необхідно здійснити перекидання спецпризначенців на ворожу територію.

  Польський поліцейський Sikorsky S-70i International Black Hawk Фото: Infosecurity24.p

  Нагадаємо, що це вже друга спроба придбати нові гелікоптери для війська Польщі, так у 2016 році Міністерство відмовилися від купівлі багатоцільових гелікоптерів Airbus Helicopters H225M “Caracal” які перемогли у тендері, тоді офсетну пропозицію французького виробника цих гелікоптерів було визнано недостатньою.

 • Гелікоптери Sikorsky S-70i International Black Hawk вже виготовляються у Польщі на підприємстві  Polskie Zakłady Lotnicze яке входить до складу Sikorsky Aircraft Corporation. Зараз замовних цих машин – Міністерство внутрішніх справ Польщі, яке здійснює їх закупівлю для поліції.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю